Перевезення автомобілів в Дніпрі

Автомобильные перевозки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автомобільні перевезення – найзручніший спосіб доставити вантаж з однієї точки в іншу. Якщо при цьому використовується транспорт високої вантажопідйомності, керований досвідченим водієм та супроводжуваний кваліфікованими вантажниками, доставка та вантажно-розвантажувальні роботи проводяться вдвічі швидше. Організувати недорого автомобільне перевезення по території Дніпра та Дніпропетровської області допоможе транспортна компанія NOSHA.

Умови надання послуги

Компанія NOSHA організовує автомобільні та вантажні перевезення під ключ. Наявна матеріально-технічна база дозволяє перевозити не тільки поодинокі та збірні вантажі. Вона включає в себе транспортні засоби різної вантажопідйомності, на яких клієнт може перевезти габаритні автомобільні контейнери з одного кінця міста в інший. Крім того, в компанії представлені:

  • платформи,
  • рефрижератори,
  • машини з тентами,
  • тягачі для перевезення невеликих вантажів.

Ці транспортні засоби можна використовувати для переїзду офісів та промислових об’єктів по Дніпру та Дніпропетровській області. У переїздах беруть участь досвідчені вантажники, в розпорядженні яких є необхідне такелажне обладнання та інвентар.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні власний автопарк, який потрібно доставити на віддалений об’єкт, скористайтеся професійним перегоном автомобілів. В цьому випадку транспортування здійснять кваліфіковані водії з великим стажем водіння. Перед відправкою транспорту фахівці складуть маршрут слідування до пункту призначення. Це допоможе прискорити процес доставки автомобіля.

Як оформити замовлення

Компанія NOSHA надає послуги з організації автомобільних та інших перевезень на території Дніпра та Дніпропетровської області. У вантажних перевезеннях бере участь транспорт, який регулярно проходить техогляд та знаходиться в ідеальному технічному стані. Довіривши нам організацію перевезення авто або іншого вантажу, можете розраховувати на:

  • індивідуальний підхід,
  • опрацьовані маршрути пересування,
  • високий рівень підготовки персоналу,
  • помірні ціни,
  • широкий перелік логістичних послуг.

Щоб замовити у нас організацію перевезення авто, зателефонуйте за вказаним номером, клікніть на кнопку «Швидке замовлення» або напишіть в онлайн-чат. Консультант розповість про умови надання послуги та розрахує приблизну вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.