Доставка збірних вантажів в Дніпрі

Доставка сборных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення збірних вантажів – послуга, що дозволяє одночасно перевозити вантажі від різних відправників. Завдяки їй замовник може відмовитися від завантаження цілого кузова автомобіля, а компанія-виконавець може обслуговувати кілька замовлень відразу. Для цього тільки необхідний автомобіль підходящої вантажопідйомності. Їх має транспортна компанія NOSHA. У нас є сучасна матеріально-технічна база, що дозволяє недорого організовувати вантажоперевезення будь-якої складності та масштабу.

Як організоване вантажоперевезення

Дана логістична операція передбачає одночасне перевезення вантажів від різних замовників. Попередньо майстри збирають їх в єдину партію, при необхідності проводить пакування, а потім завантажують в вантажний автомобіль. Виходить, що транспортні витрати на доставку діляться між замовниками, товари яких беруть участь в операції.

Перевезти збірні вантажі можна декількома способами:

  1. Збірний вантаж збирається на складі, де окремі замовлення проходять пакування та маркування, а потім вантажаться в автомобіль. В цьому випадку склад служить відправною точкою маршруту транспортування.
  2. Збірний вантаж збирається послідовно по заздалегідь розробленому маршруту. Це хоч і збільшує час доставки, зате знижує транспортні витрати.

Терміни транспортування формуються, виходячи з кількості замовлень та точок, де проходять вантажно-розвантажувальні роботи. Перевезення збірних вантажів популярне серед підприємств малого та середнього бізнесу, інтернет-магазинів та компаній з великим товарообігом.

Наші пропозиції

Транспортна компанія NOSHA займається організацією переїздів та вантажоперевезень будь-якої складності під ключ. Сучасна матеріально-технічна база дозволяє нам перевозити вантажі будь-якого розміру та конфігурації на території Дніпра та Дніпропетровської області. За якість проведення перевезень відповідають досвідчені водії та вантажники, яких можна найняти, в тому числі, і для переїзду.

Вирішивши довіритися транспортної компанії NOSHA, можете розраховувати на:

  • індивідуальний підхід,
  • ретельну розробку плану транспортування,
  • дотримання термінів доставки,
  • широкий перелік послуг,
  • помірні ціни.

Щоб замовити вантажоперевезення, напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за вказаним номером або заповніть форму у вкладці «Швидке замовлення». Консультант передзвонить, щоб розповісти про умови обслуговування та розрахувати вартість.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.