Послуги з офісного переїзду в Дніпрі

Офисный переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Успішне ведення підприємницької діяльності передбачає поступове розширення та нарощування виробничих оборотів. Це означає, що при хорошому розкладі рано чи пізно буде потрібно переїхати в більш затишний офіс або більш просторий склад. Щоб перевезти товарно-матеріальні цінності, краще найняти професійних вантажоперевізників. Довірити організацію офісного переїзду можна фахівцям компанії NOSHA.

Як організований офісний переїзд

Організований офісний переїзд – комплексна послуга, що складається з декількох етапів. Відразу після обробки заявки на об’єкт виїжджає менеджер, який оцінює складність та специфіку майбутніх робіт. Після цього він збирає команду, яка буде відповідати за переїзд від першої до останньої хвилини. В процесі вантажники:

 • розбирають та пакують офісні меблі,
 • пакують комп’ютерну та оргтехніку відповідно до технікою безпеки,
 • проводять вантажно-розвантажувальні роботи,
 • супроводжують вантаж під час транспортування,
 • піднімають вантаж на об’єкт,
 • доставляють та встановлюють меблі та техніку на новому місці.

Менеджери призначають переїзд на вихідні дні, щоб уникнути простоїв в роботі офісу. В процесі майстри використовують марковані коробки та пакувальний матеріал, який допомагає захистити вантаж від пилу, вологи та механічних впливів під час перевезення. Вже на новому об’єкті меблі та техніка також акуратно розпаковується та розставляються по місцях. Якщо необхідне транспортування великого друкувального обладнання, вантажники використовують такелажний інвентар, який допомагає безпечно підняти техніку.

Привілеї для клієнтів

Компанія NOSHA недорого організовує квартирні, офісні та інші переїзди на території Дніпра та Дніпропетровської області. Для цього ми надаємо машини різної вантажопідйомності, необхідну матеріально-технічну базу та команду досвідчених вантажників.

Довіривши нам організацію офісного переїзду, можете розраховувати на:

 • індивідуальний та комплексний підхід,
 • професіоналізм менеджерів та вантажників,
 • надійність транспортного устаткування та транспорту,
 • опрацьовані маршрути доставки,
 • помірні ціни.

Щоб замовити організований переїзд офісу під ключ, зателефонуйте за вказаним номером, напишіть в онлайн-чат або клікніть на «Швидке замовлення». Менеджер передзвонить, щоб зорієнтувати в послугах та розрахувати вартість вантажоперевезення по Дніпру та Дніпропетровській області.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.