Перевезення човнів та катерів в Дніпрі та області

Перевозка лодок и катеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

На території Дніпра та Дніпропетровської області створені ідеальні умови для власників водного транспорту та любителів прогулянок по воді. Однак близькість води не означає, що на катері або човні можна кататися круглий рік. Із закінченням сезону судно необхідно доставити в порт або провезти його по суші до гаража. У цьому випадку потрібен спеціальний транспорт та команда досвідчених вантажників. Вирішити завдання допоможе транспортна компанія NOSHA. У нашому розпорядженні є матеріально-технічна база для організації вантажоперевезень будь-якої складності під ключ.

Складність організації вантажоперевезення плавзасобів

Перевезення човна або катера – логістично складне завдання, що вимагає ретельного планування. Тут потрібно врахувати різні нюанси, про які можуть знати лише досвідчені вантажники та такелажники. Майстри транспортної компанії NOSHA розбивають операцію на наступні етапи:

 1. Розробка маршруту транспортування, в якому враховується ситуація на дорогах, повороти, мости, шлагбауми та інші тонкощі.
 2. Вибір пакувального матеріалу для переїзду та транспортного устаткування для проведення вантажно-розвантажувальних робіт.
 3. Безпосередньо пакування та підготовки судна до переїзду.
 4. Вибір транспортного засобу підходящої вантажопідйомності.
 5. Завантаження судна на транспортний засіб з подальшою фіксацією на борту.
 6. Транспортний супровід.
 7. Вивантаження судна в пункті призначення.

Такий детальний підхід допомагає уникнути пробок на дорогах, захистити плавальний засіб від пошкоджень в ході транспортування та прибути в пункт призначення в зазначений термін.

Наші можливості

Транспортна компанія NOSHA недорого організовує перевезення різних видів вантажу на території Дніпра та Дніпропетровської області. Ми надаємо авто та необхідне обладнання, а також команду кваліфікованих водіїв та вантажників. Все це дозволяє майстрам проводити вантажоперевезення будь-якої складності та масштабу.

Вирішивши замовити у нас вантажоперевезення, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід:
 • планування кожного етапу вантажоперевезення,
 • суворе дотримання термінів доставки,
 • надійність транспортних засобів,
 • доступні ціни.

Щоб організовано перевезти човен або катер, вам потрібно зателефонувати за вказаним номером, написати в онлайн-чат або заповнити форму у вкладці «Швидке замовлення». Консультанти зателефонують, щоб прийняти замовлення та розрахувати вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.