Перевезення кабелю в Дніпрі та області

Перевозка кабеля

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Кабелі – обладнання широкого використовування у будівництві, промисловому виробництві та в усіх інших галузях народного господарства. Це пояснює, чому їх транспортування входить в список затребуваних логістичних послуг. Однак щоб перевезти кабель з пункту A в пункт B, потрібно знати правила техніки безпеки. Бажано з цією метою використовувати спеціалізований транспорт та такелажне обладнання. І те, і інше можна орендувати в транспортній компанії NOSHA. У нас є необхідна матеріально-технічна база для організації вантажоперевезень під ключ.

Умови транспортування кабелів

Для транспортування та зберігання кабельної продукції використовуються спеціальні барабани та котушки. Їх загальна вага іноді перевищує 7 тонн, що вимагає використання для переїзду та вантажоперевезення транспортних засобів високої тоннажності. Бажано, щоб транспорт був обладнаний кузовом з відкритим бортом, що полегшить проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Під час завантаження кабель в барабанах або котушках встановлюється в горизонтальному положенні. Це потрібно для того, щоб в ході доставки важкий вантаж не з’їжджав та не ушкоджувався. Крім того, котушки та барабани можуть з’їжджати в дальній кінець кузова, перерозподіляючи навантаження та погіршуючи керованість автомобілем.

Таким чином, для правильного перевезення кабелю важливо, щоб:

  • котушка або барабан були встановлені горизонтально;
  • вантаж був зафіксований стійкою рамою з дерев’яних брусів та мав кілька точок опори;
  • машина їхала акуратно без прискорення, різкого гальмування та поворотів.

Крім цього, необхідно дотримуватися правил пакування та температурного режиму. Про це докладніше розкажуть майстри компанії NOSHA.

Пропозиції для клієнтів NOSHA

Транспортна компанія NOSHA недорого організовує переїзди, автомобільні та вантажні перевезення на території Дніпра та Дніпропетровської області. Ми володіємо транспортом різної вантажопідйомності та обладнанням, яке дозволяє здійснювати вантажоперевезення будь-якої складності. За їх проведення відповідають досвідчені вантажники та водії.

Приймаючи замовлення на перевезення кабелю, ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід,
  • дотримання правил транспортування,
  • оптимальний маршрут та графік доставки,
  • надійність транспортних засобів,
  • помірні ціни.

Щоб замовити вантажоперевезення або дізнатися його вартість, зателефонуйте за вказаним номером, напишіть оператору онлайн-чату або заповніть заявку в формі «Швидке замовлення».

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.