Перевезення пиломатеріалів в Дніпрі та області

Перевозка леса пиломатериалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення пиломатеріалів та лісоматеріалів – логістична процедура, що вимагає ретельної організації та дотримання техніки безпеки. У ній має бути задіяний спеціалізований транспорт та такелажне устаткування, що забезпечує безпеку вантажу, що перевозиться та обслуговуючого персоналу. Орендувати спецтехніку та найняти вантажників для транспортування лісу можна в компанії NOSHA. Ми оперуємо матеріально-технічною базою, що дозволяє недорого організовувати вантажоперевезення по Дніпру та Дніпропетровській області.

Умови перевезення пило- та лісоматеріалів

Для переїзду та перевезення пило- та лісоматеріали складаються у великі партії. З цієї причини їх можна віднести до категорії великогабаритних вантажів, для транспортування яких слід дотримуватись таких умов:

 1. Для перевезення вантажу з одного об’єкта на інший потрібно використовувати довгомірний транспорт високою тоннажності, іноді з причепом.
 2. При складанні маршруту доставки потрібно враховувати розташування поворотів, кільцевих доріг, мостів та інших перешкод.
 3. Цінні породи дерева перед відправкою потрібно упакувати та обробити проти гниття. Пакування звичайного лісу та пиломатеріалів не потрібне.
 4. Вантажно-розвантажувальні роботи повинні здійснюватися за допомогою спеціального транспортного обладнання.
 5. Для кріплення вантажу слід використовувати гребінки, козирки, шипи та інші спец.

Майстри транспортної компанії NOSHA знають всі тонкощі та нюанси цієї логістичної процедури. З їх допомогою можна перевезти ліс, пиломатеріали та інший вантаж по місту чи області.

Привілеї для клієнтів

Транспортна компанія NOSHA займається організацією переїздів та перевезень будь-яких вантажів під ключ. Для цього ми оперуємо спеціалізованою технікою, командою досвідчених вантажників та водіїв. Володіючи необхідними технічними та людськими ресурсами, ми можемо проводити вантажоперевезення по Дніпру та Дніпропетровській області. При цьому клієнти можуть розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • планування кожного етапу транспортування,
 • суворе дотримання графіка доставки,
 • справність транспортних засобів,
 • кваліфікацію водіїв та вантажників,
 • доступні ціни.

Щоб замовити у нас перевезення лісо- та пиломатеріалів, зателефонуйте за вказаним номером, напишіть в онлайн-чат або заповніть онлайн-заявку. Консультант передзвонить, щоб уточнити деталі замовлення та розрахувати його вартість.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.