Перевезення мотоцикла в Дніпрі

Перевозка мотоциклов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення мотоциклів, скутерів та іншої мототехніки – логістична процедура, складність якої пояснюється особливістю конфігурації вантажу, що перевозиться, його нестійкістю та примхливістю по відношенню до умов перевезення. Саме тому в транспортуванні слід задіяти мотоевакуатор, який дозволяє врахувати ці нюанси. Викликати його можна в компанії NOSHA. Ми володіємо транспортними засобами, за допомогою яких можна недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Умови перевезення мотоциклів

Особливість будь-якої мототехніки полягає в тому, що їй важко зберігати стійкість у вертикальному положенні. При цьому транспортування в горизонтальному положенні заборонене. Перевозити мотоцикли або скутери можна тільки вертикально, попередньо зафіксувавши їх захоплювачами, підпорами та натяжними ременями. Якщо потрібно перевезти відразу кілька транспортних засобів, їх фіксують на відстані один від одного. Це допомагає запобігти появі дрібних вм’ятин та подряпин.

У компанії NOSHA для переїзду та перевезення використовуються мотоевакуатори. Вони оснащені спеціальним майданчиком, на який встановлюють та фіксують двоколісний транспорт. Перш ніж приступити до вантажоперевезення, майстри:

  • оцінюють розмір та  конфігурацію мототехніки,
  • підбирають мотоевакуатор,
  • складають маршрут транспортування,
  • обирають механізми фіксації та пакування для мототехніки,
  • готують вантажний майданчик.

Завдяки такому підходу перевезення мотоцикла, скутера та іншого двоколісного транспорту здійснюється згідно з прийнятими стандартами та укладається в заздалегідь обумовлені терміни.

Організовані вантажоперевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається організацією переїздів та вантажоперевезень будь-якої складності під ключ. Ми надаємо авто, сучасну матеріально-технічну базу, команду досвідчених водіїв та вантажників. Довіривши нам організацію перевезення мотоцикла або іншої мототехніки, можете розраховувати на:

  • індивідуальний підхід,
  • грамотне планування кожного етапу транспортування,
  • дотримання термінів доставки по Дніпру та Дніпропетровській області,
  • широкий перелік послуг,
  • доступні ціни.

Щоб замовити мотоевакуатор та іншу спецтехніку, напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за вказаним номером або заповніть форму у вкладці «Швидке замовлення». Консультант передзвонить, щоб розповісти про умови та вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.