Перевезення побутової техніки в Дніпрі та області

Перевозка бытовой техники

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

У число найбільш частих об’єктів вантажоперевезень по Дніпру та Дніпропетровській області входить побутова техніка. Її перевозять при квартирних та дачних переїздах, відразу після покупки, продажу або ремонту. Однак багато хто при цьому ігнорують рекомендації виробника з транспортування, що загрожує поломкою пристрою та зменшенням терміну експлуатації. Довірити доставку побутової техніки можна професійним вантажникам компанії NOSHA. У нас є матеріально-технічна база, яка дозволить організувати вантажоперевезення будь-якої складності під ключ.

Що входить в комплексне обслуговування

Пральні машини, електричні та газові плити, однокамерні тадвокамерні холодильники, морозильні камери входять в категорію великогабаритного вантажу, так як їх рідко можна перевезти на легковому автомобілі без сторонньої допомоги. Як правило, для цього потрібен спеціальний вантажний транспорт, такелажне обладнання та мінімум двоє вантажників.

Професійне перевезення складається з декількох етапів, що дозволяє доставляти вантаж до пункту призначення в цілості й схоронності. У них входить:

  1. Оцінка майбутніх робіт та вибір пакувального матеріалу для переїзду.
  2. Пакування та підготовка вантажу до відправки.
  3. Вантажно-розвантажувальні роботи, що проводяться з використанням транспортного устаткування.
  4. Підйом вантажу на поверх.
  5. Розташування на місці.

Щоб переїзд пройшов без пригод та закінчився в запланований термін, майстри розробляють маршрут. Слідуючи йому, водіям вдається уникнути бездоріжжя та пробок. Завдяки цьому, а також правильному пакуванні, вдається захистити вантаж від пошкоджень та вчасно прибути в пункт призначення.

Переваги оформлення замовлення

Транспортна компанія NOSHA недорого організовує вантажоперевезення будь-якої складності в Дніпрі та Дніпропетровській області. Для цього ми маємо необхідні технічні та людські ресурси. Наша команда складається з досвідчених водіїв та вантажників, готових перевезти побутову техніку з точки A в точку B при строгому дотриманні рекомендацій виробника.

Довіривши нам організацію доставки меблів або побутової техніки, можете розраховувати на:

  • індивідуальний підхід,
  • широкий перелік послуг,
  • кваліфікацію майстрів,
  • надійність транспортних засобів,
  • доступні ціни.

Щоб замовити транспортування, напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте по прикріпленому номеру або заповніть форму «Швидке замовлення». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.