Перевезення речей в Дніпрі та області

Перевозка вещей

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення речей –  те, з чим хоч раз у житті стикався кожен чоловік. Найчастіше воно потрібна в ході переїзду та нерідко викликає труднощі. По-перше, необхідно правильно упакувати особисті речі, щоб не розгубити їх під час перевезення. По-друге, потрібно підібрати транспорт, на якому можна безпечно доставити їх на нове місце. Вирішити обидві задачі готова транспортна компанія NOSHA. Ми недорого організуємо переїзд та вантажоперевезення в Дніпрі та Дніпропетровській області.

Що входить в комплексну послугу

Перевезення особистих речей – це комплексна послуга, що складається з декількох етапів. Насамперед відразу після прийому заявки майстри виїжджають на об’єкт, щоб оцінити масштаб та складність вантажоперевезення. Це також допомагає їм зрозуміти, який пакувальний матеріал знадобиться для переїзду. Зазвичай це:

  • картонні коробки,
  • контейнери,
  • повітряно-бульбашкова плівка,
  • липка стрічка (скотч).

У день переїзду майстри приїжджають на об’єкт, щоб зайнятися пакуванням та підготовкою вантажу до відправки. Спакувавши особисті речі замовника в коробки, вони приступають до завантажувальних робіт, а потім супроводжують вантаж до кінцевого пункту. На новому місці починаються розвантажувальні роботи. Після цього майстри розставляють коробки та особисті речі по місцях. Сміття, що залишилося та використаний пакувальний матеріал також вивозиться нашими майстрами.

За таким алгоритмом можна перевозити не тільки особисті речі, а й великогабаритний вантаж. Якщо необхідно перевезти корпусні меблі, спочатку проводиться демонтаж. Для пакування використовуються аркуші картону, пінопласт, повітряно-бульбашкова плівка та скотч. Саме перевезення здійснюється вже на автомобілях більшої вантажопідйомності.

Пропозиції для клієнтів NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається організацією вантажоперевезень та переїздів під ключ. Для цього у нас є автомобілі різної вантажопідйомності та команда досвідчених вантажників. Наші майстри готові організувати кожен етап перевезення особистих речей – від вибору пакувального матеріалу до вивантаження в пункті призначення.

Співпрацюючи з компанією NOSHA, можете розраховувати на:

  • широкий перелік послуг,
  • індивідуальний підхід,
  • акуратність та уважність при транспортуванні,
  • оптимальний маршрут та гнучкий графік доставки,
  • помірні ціни.

Щоб замовити вантажоперевезення, напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за вказаним номером або клікніть на кнопку «Швидке замовлення». Консультант передзвонить, щоб прийняти заявку та  розрахувати вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.