Перевезення сейфів та банкоматів в Дніпрі та області

Перевозка сейфов и банкоматов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Банкомати, платіжні термінали, сейфи та ігрові автомати – обладнання, перевезення якого потрібно настільки ж часто як перевезення меблів або особистих речей. Тільки воно супроводжується труднощами, пов’язаними з демонтажем та монтажем пристрою. З цієї причини займатися доставкою подібного обладнання повинні професійні вантажники, яких можна найняти в транспортній компанії NOSHA. У нас є необхідна матеріально-технічна база для організації вантажоперевезення будь-якої складності під ключ.

Особливості вантажоперевезень

Першим етапом перевезення банкоматів, платіжних автоматів та сейфів є підготовка вантажної площадки. При необхідності виконується демонтаж даху або розширення віконного отвору. Розбирання проводиться відповідно до технічної інструкції. Кожна розібрана деталь поміщається в індивідуальне пакування та маркується. Це допомагає правильно зібрати пристрій в пункті призначення. Якщо обладнання знаходиться на висоті, для переїзду використовуються стропи й інше такелажне обладнання

Після демонтажу та спуску слід:

  1. Завантаження пристрою в транспортний засіб.
  2. Транспортний супровід.
  3. Вивантаження пристрою в пункті призначення.
  4. Монтаж та пусконалагоджувальні роботи.

Збиранням та пусконалагодженням банкомату, сейфу або платіжного автомата займається кваліфікований наладчик. Він діє відповідно до технічної інструкції, щоб запуск обладнання пройшов без проблем.

Перш ніж перевезти пристрій на нове місце, майстри розробляють маршрут транспортування. Це допомагає уникнути пробок та зайвої тряски в дорозі, а також доставити вантаж точно в обумовлені терміни.

Бонуси для клієнтів

Транспортна компанія NOSHA недорого організовує квартирні, офісні, магазинні та інші переїзди по Дніпру та Дніпропетровській області. Для цього у нас є необхідна матеріально-технічна база, автомобілі різної вантажопідйомності та команда досвідчених вантажників. Завдяки їм транспортування різних вантажів проводиться швидко та акуратно.

Переваги організації переїзду в компанії NOSHA:

  • широкий перелік послуг,
  • індивідуальний підхід,
  • надійність використовуваного обладнання та транспорту,
  • помірні ціни,
  • опрацьовані маршрути доставки.

Щоб замовити перевезення банкомату або аналогічного обладнання, напишіть в онлайн-чат, заповніть форму «Швидке замовлення» або зателефонуйте за вказаним номером. Консультанти візьмуть заявку на вантажоперевезення та розрахують його вартість.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.