Великогабаритні вантажоперевезення в Дніпрі

Перевозка крупногабаритных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Транспортування великогабаритних вантажів – складне логістична завдання, що вимагає наявності спеціалізованого транспорту, транспортного обладнання, досвіду та вправності. При недотриманні цих умов підвищується ризик пошкодження вантажу та травмування людей, що відповідають за завантаження. Саме тому організацією вантажоперевезення повинні займатися професіонали. У транспортній компанії NOSHA є необхідна матеріально-технічна база, яка дозволить недорого перевезти великогабаритний та негабаритний вантаж.

Що входить в послугу

Великогабаритними називають вантажі, довжина яких перевищує 20 м, ширина – 2,5 м, висота – 4 м. У цю категорію входить сільськогосподарська техніка, промислове обладнання, великі залізобетонні вироби та конструкції. Через нестандартні розміри для їх транспортування необхідний спеціалізований транспорт, спорядження для вантажно-розвантажувальних робіт та кваліфіковані вантажники, здатні правильно зафіксувати та перевезти вантаж.

У транспортній компанії NOSHA працюють універсальні майстри, в специфіку яких входить:

  • оцінка перевезення та складання кошторису,
  • розробка маршруту транспортування,
  • пакування та підготовка обладнання до відправки,
  • завантажувально-розвантажувальні роботи,
  • транспортний супровід,
  • документальне оформлення логістичної операції.

Одним з найважливіших етапів організації є складання маршруту транспортування. Фахівці обирають ділянки з невеликим транспортним потоком, мінімумом поворотів та мостів. Це необхідно для дотримання термінів та безпеки вантажоперевезення.

Умови обслуговування

Транспортна компанія NOSHA приймає заявки на організацію вантажоперевезень, квартирних та інших переїздів під ключ. Ми володіємо технічними та трудовими ресурсами, які дозволяють перевозити негабаритні та великогабаритні вантажі на території Дніпра та Дніпропетровської області. За доставку відповідають кваліфіковані водії, за вантажно-розвантажувальні роботи – досвідчені вантажники, які використовують для переїзду необхідні пакувальні матеріали.

Переваги транспортної компанії NOSHA:

  • сучасна матеріально-технічна база,
  • кваліфіковані кадри,
  • індивідуальний підхід,
  • доступні ціни.

Щоб замовити вантажоперевезення, заповніть онлайн-заявку, зателефонуйте за вказаним номером або напишіть в онлайн-чат. Оператор розповість про умови та вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.