Організація переїзду магазину в Дніпрі та області

Переезд магазина

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Відкриття власного магазину не завжди означає прив’язку до конкретного місця. Іноді власники стикаються з ситуацією, коли потрібно розширювати торгову площу або шукати більш прибуткове місце. Тут важливо правильно підійти до організації переїзду магазину, щоб якомога швидше приступити до роботи на новому місці. Довірити її краще майстрам компанії NOSHA. Ми готові організувати професійний переїзд магазину на території Дніпра та Дніпропетровської області.

Що включає в себе комплексна послуга

Магазинний переїзд – складна логістична процедура, що вимагає правильної організації. Її складність зумовлена ​​різноманітністю продукції, що перевозиться та необхідністю дотримання умов зберігання та транспортування. Фахівцям доводиться детально продумувати те, яким чином буде перевозитися торгове обладнання, меблі, вивіски, вітрини, камери схову, а також сама продукція. Ще більше складнощів виникає, коли потрібно швидко та безпечно перевезти швидкопсувні товари або тендітні вироби.

Професійний переїзд привабливий тим, що проходить поетапно. Спочатку майстри виїжджають на об’єкт, складають кошторис, розробляють план робіт, планують маршрут перевезення, підбирають пакувальний матеріал. У процесі переїзду вони:

 • розбирають холодильне та торгівельне обладнання,
 • паку.ть сейфи та касові апарати,
 • пакують та готують вантаж до транспортування,
 • виконують такелажні та вантажно-розвантажувальні роботи,
 • супроводжують вантаж до пункту призначення,
 • розбирають та розставляють торгове та інше обладнання на новому місці.

При такому організованому підході магазинний переїзд забирає мінімум часу та нервів. Це допомагає швидше облаштуватися на новому місці та в запланований термін запустити роботу торгової точки.

Привілеї для клієнтів

Компанія NOSHA недорого організовує вантажні та автомобільні вантажоперевезення під ключ. Для проведення магазинного переїзду у нас є необхідний транспорт, сучасна матеріально-технічна база, досвідчені водії та вантажники. Своїм клієнтам ми гарантуємо:

 • індивідуальний підхід,
 • помірні ціни,
 • гнучкий графік та зручний маршрут доставки,
 • високу кваліфікацію водіїв та вантажників,
 • швидку обробку заявки.

Щоб замовити переїзд магазину, бутіка або іншої торговельної точки, напишіть в онлайн-чат або зателефонуйте за вказаним номером. Консультанти розкажуть про всі доступні послуги та зорієнтують в їх вартості.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.