Професійні послуги евакуатора в Дніпрі та області

Услуги эвакуатора

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Навіть найдосвідченіший водій не застрахований від дрібних неприємностей, з якими можна зіткнутися на дорозі. Іноді трапляються непередбачені поломки, які потребують оперативного звернення в сервіс. Якщо у водія немає можливості самостійно доставити транспортний засіб, безпечніше викликати евакуатор компанії NOSHA. Ми готові недорого надати обладнання для перевезення авто з місця аварії або поломки до станції техобслуговування в Дніпрі та Дніпропетровській області.

Види використовуваного обладнання

Перевезення автомобіля – непросте завдання, тому що вимагає використання спеціального транспорту та обладнання. Тільки досвідчений евакуаторник може відразу визначити, яким способом буде простіше доставити несправне авто в пункт призначення. Зазвичай для цього використовують:

 • спецтехніку з маніпулятором,
 • спецтехніку з висувною платформою,
 • спецтехніку з підйомником,
 • спецтехніку для перевезення легкових автомобілів та мікроавтобусів,
 • спецтехніку зі стрілою,
 • спецтехніку для мотоциклів,
 • спецтехніку для машин вантажопідйомності менше 3-5 тонн.

Щоб підібрати підходящий транспортний засіб, при оформленні заявки консультанти уважно опитують клієнта, оцінюють ступінь пошкоджень, габарити та вид автомобіля. Це допомагає їм скласти картину події та відправити на місце спеціально обладнаний евакуатор. Їм керують досвідчені водії та майстри, які відповідально ставляться до автомобіля клієнта. Досвід та вправність дозволяє їм оперативно перевезти авто в станцію техобслуговування або інший пункт призначення. Цьому також сприяє відмінне знання карти Дніпра та Дніпропетровській області.

Переваги сервісного обслуговування в NOSHA

Компанія NOSHA організовує вантажоперевезення по Дніпру та Дніпропетровській області. Для цього ми оперуємо сучасною матеріально-технічною базою. Це дозволяє не тільки організовувати переїзди та транспортування вантажів по місту та області, а й дешево надавати послуги евакуатора. Вирішивши замовити її, можете розраховувати на:

 • високу кваліфікацію водіїв,
 • індивідуальний підхід,
 • помірні ціни,
 • оптимальний графік доставки авто.

При виникненні непередбаченої ситуації просто наберіть наш номер або клікніть на «Швидке замовлення». Консультант передзвонить вам, щоб знайти спеціалізований транспортний засіб з маніпулятором та розрахувати вартість перевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.