Вантажоперевезення по Дніпру та області

Грузоперевозки по городу

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Дніпро – одне з найбільших міст та промислових центрів України. На його території розташовується річковий порт, величезна кількість виробничих підприємств та житлових масивів. Все це пояснює високий рівень розвитку транспортної інфраструктури. Кожен день в Дніпрі або Дніпропетровській області хтось кудись переїжджає, а значна площа міста вимагає грамотної організації переїзду. Якщо ви якраз збираєтеся переїжджати, зверніться до майстрів компанії NOSHA. Ми допоможемо недорого організувати транспортування вантажів будь-якого розміру та складності.

Коли потрібні послуги вантажоперевізників

Вантажоперевезення – процедура, з якою рано чи пізно стикається будь-яка сім’я, офіс або підприємство. Зазвичай це пов’язано з переїздом на нове місце, розширенням виробництва, необхідністю виїхати на дачу. У кожному з цих випадків потрібна організація перевезення негабаритних вантажів. До них відноситься:

  • великогабаритні меблі та гарнітури,
  • велика побутова та офісна техніка,
  • сейфи та термінали,
  • роялі та інші музичні інструменти,
  • промислове обладнання та матеріали.

Щоб перевезти такий вантаж знадобиться досвід проведення такелажних робіт, відповідний інвентар та транспортні засоби. Усім необхідним для переїзду володіє компанія NOSHA.

Комплексний підхід компанії NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається вантажоперевезеннями на території Дніпра та Дніпропетровської області під ключ. Для цього ми оперуємо сучасно. матеріально-технічною базою та командою кваліфікованих вантажників. Наші майстри готові;

  • розібрати, упакувати та підготувати вантаж до транспортування,
  • провести вантажно-розвантажувальні та такелажні роботи;
  • супроводити вантаж до пункту призначення;
  • провести підйом вантажу на поверх;
  • розпакувати, зібрати т розставити вантаж на об’єкті.

Ми гарантуємо делікатне поводження та акуратність. Перед тим як почати перевезення, майстри оцінять масу, об’єм та крихкість вантажу, а потім підберуть для нього відповідне пакування. Такий підхід дозволить транспортувати особисті речі, паперу, сейфи, великогабаритні речі та меблі у повній цілості.

Щоб замовити доставку на території Дніпра та Дніпропетровської області або дізнатися її ціну, натисніть на кнопку «Швидке замовлення», напишіть оператору онлайн-чату або зателефонуйте за вказаним номером. Консультант зорієнтує в послугах та розрахує вартість вантажоперевезення, виходячи з його особливостей.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.