Перевезення кабелю в Харкові

Перевозка кабеля

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Кабельна продукція використовується в багатьох сферах діяльності, в зв’язку з цим послуга перевезення кабелю в котушках користується великим попитом як в Харкові, так і інших містах України. Транспортна компанія NOSHA займається вантажоперевезеннями не перший рік. Для нашої команди організувати переїзд такого формату не складе труднощів.

Особливості транспортування кабелю

Перевезення кабелю здійснюється в круглих барабанах з деревини. Вага однієї котушки може скласти 7 тонн. Переміщення по платформі цього важкого вантажу небезпечне та неприпустиме, тому дуже важливо надійно закріпити вантаж в кузові машини.

Щоб доставка пройшла безпечно та без проблем, необхідно дотримуватися наступних правил:

  1. Перевозити такий вантаж слід тільки у вертикальному положенні. Якщо покласти котушку горизонтально, то «шийка» конструкції може не витримати навантаження, а кабельні витки можуть спадати та заплутатися.
  2. Щоб кабель в машині не перекочувався з одного боку в інший під час транспортування, його потрібно зафіксувати. Для цього використовують стійку раму з дерев’яних брусків та міцні кріпильні ремені.
  3. Перевезення повинне здійснюватися на невеликих швидкостях, без різких рухів.

Під час завантаження та розвантаження кабелю не обійтися без крана-маніпулятора та компетентного фахівця, який зможе акуратно перемістити вантаж в машину.

Співробітники нашої транспортної компанії легко впораються з цим завданням «під ключ». З нами перевезення кабелю обійдеться вам недорого та ви точно залишитеся задоволені результатом.

Як замовити перевезення кабелю в котушках

Щоб замовити транспортування кабелю в барабанах, вам потрібно оформити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним номером. Наш фахівець допоможе вам з вибором машини для переїзду, розповість про пакування, супутні послуги та ціну. Щоб ми змогли озвучити вартість перевезення та підібрати необхідне обладнання, нам буде потрібна наступна інформація:

  • кількість котушок, їх вага та розмір;
  • адреса відправки та доставки вантажу;
  • терміни виконання замовлення;
  • ваші додаткові побажання.

Ми приймаємо замовлення по всій Харківській області, працюємо без вихідних та можемо організувати переїзд навіть вночі. Загалом робимо все для зручності наших клієнтів. Компанія NOSHA ваш надійний вантажоперевізник.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.