Перевезення меблевих предметів в Харкові

Перевозка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Будь-який переїзд вимагає вирішення складних завдань. Транспортування предметів інтер’єру та особистих речей — одне з них. Транспортна компанія NOSHA давно займається вантажоперевезеннями та має все необхідне для організації цього процесу.

Ми пропонуємо недорого перевезти меблі різного виду:

 • кухонний гарнітур;
 • диван;
 • стінку;
 • ліжко;
 • стіл та багато іншого.

Здійснимо оперативну доставку меблів з торгового центру, дачі, офісу або іншої точки розташованої в Харківській області.

Чому варто замовити перевезення меблів в транспортній компанії NOSHA

Замовляючи у нас ви отримуєте масу переваг. Серед них:

 1. Доступні ціни. У нас прозоре ціноутворення, оплата здійснюється за фактом виконаних завдань.
 2. Високий рівень обслуговування. Швидко обробляємо заявки, організовуємо перевезення предметів інтер’єру в зручний для замовника час. При необхідності, можемо подати машину для переїзду протягом години, після отримання замовлення.
 3. Компетентні фахівці. У нас працюють найкращі вантажники та водії Харкова. Всі співробітники мають великий досвід та необхідні навички в сфері вантажоперевезень.
 4. Гарантія безпеки вантажу. Компанія несе відповідальність за ваше майно. Вантажники акуратно поводяться з меблями на всіх етапах транспортування.
 5. Якісні послуги. Ми здійснюємо регулярний контроль якості послуг, що надаються: стежимо за роботою співробітників та технічним станом транспорту.

Ми організовуємо перевезення меблів «під ключ», але ви можете окремо замовити послуги вантажників або взяти в оренду машину.

Як у нас відбувається перевезення меблів

Процес організації перевезення у нас відбувається в кілька етапів:

 1. Наш менеджер уточнює у вас всю інформацію про меблі (вид, кількість, габарити і т.д.), адресу доставки, терміни та побажання. Також обговорюються умови співпраці, озвучується вартість послуг.
 2. В обумовлений час до вас приїжджає наша команда вантажників з необхідними інструментами та пакувальним матеріалом. Проводяться підготовчі роботи, потім фахівці розбирають та ретельно пакують меблі.
 3. Використовуючи такелажні ремені, вантажники акуратно пересувають предмети інтер’єру (шафа, диван, ліжко) до вантажного автомобіля. Потім здійснюється завантаження та фіксація майна ременями.
 4. Розвантажуємо машину, заносимо та розставляємо предмети на новому місці, збираємо розібрані меблі.

З компанією NOSHA вам не доведеться шукати кількох підрядників для переїзду. Ми візьмемо весь процес на себе, організуємо транспортування вашого майна «під ключ».

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.