Перевезення мотоцикла в Харкові

Перевозка мотоциклов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

З будь-яким видом транспорту трапляються поломки, мотоцикл — не виняток. Якщо вам необхідно перевезти двоколісний транспортний засіб, то команда компанії NOSHA готова допомогти.

Особливості перевезення мотоцикла

Багато хто думає, що зможе перевезти мотоцикл самостійно, так як він має відносно легку вагу. Але справа в тому, що цей транспорт має ряд особливостей, які ускладнюють транспортування. Наявність лише двох коліс робить його нестійким, тому для перевезення потрібна кріпильна система. Занурити мотобайк своїми силами буде також непросто, фахівці використовують для цього кран-маніпулятор.

Щоб не пошкодити улюблений транспортний засіб, зберегти свої сили та спокій — довірте цю роботу професіоналам. Компанія NOSHA займається вантажоперевезеннями та організацією переїздів багато років. Ми здійснимо транспортування мотоцикла швидко, недорого та в найкоротші терміни. Наші фахівці точно знають, як правильно організувати мотоевакуацію:

  1. Перевезення мотоцикла здійснюється виключно у вертикальному положенні. Це необхідно для того, щоб не пошкодити органи управління та інші елементи корпусу.
  2. Потрібно підготувати мотобайк до транспортування, а саме вимкнути двигун та акумулятор, звільнити бак від палива.
  3. Для захисту покриття, бажано використовувати пакувальний матеріал. Для пакування мотоцикла відмінно підійде вінілова плівка.
  4. Важливо зафіксувати транспортний засіб на платформі, для цього використовують міцні кріпильні ремені.

У нас ви можете замовити перевезення мотоцикла «під ключ» або скористатися тільки послугою мотоевакуатор. Вартість транспортування розраховується індивідуально, залежить від характеристик транспорту та побажань клієнта.

Чому варто замовити перевезення мотоцикла в транспортній компанії NOSHA

У нас є все необхідне для безпечного перевезення двоколісного транспорту: мотоевакуатор, поворотно-зсувні платформи, крани-маніпулятори і не тільки. Ви можете бути впевнені в збереження вашого майна, адже транспортуванням займатимуться кращі професіонали Харкова. Гарантуємо своєчасну доставку, навіть якщо доведеться перевезти по Харківській області.

Також нашими перевагами є:

  • доступні ціни;
  • робота без вихідних;
  • організація перевезень «під ключ»;
  • можливість орендувати машину для переїзду будь-якої складності;
  • акуратні, уважні та ввічливі працівники.

Щоб замовити послугу, потрібно оформити заявку на сайті або зателефонувати нам за номером 557.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.