Перевезення обладнання в Харкові

Перевозка оборудования

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Транспортна компанія NOSHA пропонує своїм клієнтам скористатися послугою з перевезення промислового, технічного або медичного обладнання. У нас можна замовити за доступною ціною все необхідне: починаючи від якісного пакування майна, закінчуючи його розвантаженням та встановленням на новому місці.

Особливості перевезення обладнання

Організовуючи доставку обладнання в Харкові, ми використовуємо машини різної вантажопідйомності в залежності від характеристик вантажу. Наприклад, для транспортування будівельної техніки будуть потрібні трали з низькою рамою, для промислового — автоманіпулятор. Всі машини оснащені спеціальними кріпильними ременями, щоб убезпечити ваше майно від пошкоджень.

Перед транспортуванням обладнання необхідно ретельно упакувати. Якщо техніка містить механізми, чутливі до тряски, їх потрібно розібрати та забезпечити деталям додаткове пакування.

Так як техніка може мати багатотонну вагу, в цій справі не обійтися без транспортного устаткування. Ми маємо все для переїзду такого формату:

  • домкрати;
  • канати;
  • гідроборти;
  • троси;
  • вантажопідйомні пристосування та багато іншого.

Такелажні роботи повинні проводиться компетентними фахівцями, які знають як звести до мінімуму можливі ризики. Ми готові здійснити перевезення промислового або медичного обладнання в найкоротші терміни, недорого та з урахуванням всіх ваших побажань.

Переваги нашої транспортної компанії

Причин замовити перевезення обладнання саме у нас багато:

  1. Ми гарантуємо збереження техніки: наші фахівці ретельно його упакують та забезпечать надійну фіксацію в кузові.
  2. Доставка вантажу буде здійснена точно в строк. Наші досвідчені водії відмінно орієнтуються у місті та підберуть найоптимальніший маршрут.
  3. Вартість наших послуг цілком доступна як для жителів Харкова, так і Харківської області.
  4. У нас працюють найкращі фахівці в сфері вантажоперевезень. Ми пишаємося нашою командою, яка не перестає розвиватися та відточувати свою майстерність.

Якщо вам необхідно перевезти промислове обладнання або організувати переїзд «під ключ» — просто зателефонуйте за номером 557. Наш менеджер проконсультує вас з усіх питань.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.