Складання-розбирання меблів в Харкові

Сборка разборка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Ми знаємо, як багато часу займає збирання та розбирання предметів інтер’єру під час переїзду. У поспіху є ризик завдати шкоди майну. Для того щоб нічого не пошкодити, уникнути втрати часу та сил, варто скористатися послугами професійних складальників. Транспортна компанія NOSHA не тільки організовує недорогі перевезення, а й надає супутні послуги, такі як професійний монтаж та демонтаж меблів.

Чому варто довірити демонтажні та монтажні роботи фахівцям компанії NOSHA

Ми давно працюємо в сфері вантажоперевезень. За цей час встигли організувати більше 1000 переїздів в Харкові та Харківській області. Успішно продовжуємо здійснювати транспортування різного вантажу та щодня вирішуємо завдання по збиранню-розбиранню меблів та устаткування.

Наші кваліфіковані співробітники професійно виконають монтаж та демонтаж меблів:

  • корпусних;
  • офісних;
  • кухонних;
  • м’яких;
  • складських стелажів і не тільки.

У наших вантажників завжди є з собою необхідні для розбирання та збирання меблів інструменти. Замовляючи послуги в нашій транспортній компанії, ви отримуєте:

  1. Професійне рішення поставлених завдань.
  2. Доступні ціни.
  3. Універсальних працівників, які вивантажать меблі, піднімуть на потрібний поверх та зберуть їх.
  4. Гарантію того, що ваші предмети інтер’єру не будуть пошкоджені.

Ми приймаємо замовлення щодня та працюємо без вихідних. Якщо вам потрібно перевезти речі, організувати доставку обладнання або меблів — наші фахівці до ваших послуг. Організуємо переїзд будь-якої складності «під ключ».

Як замовити послугу монтажу або демонтажу меблів

Перед тим як приступити до роботи, нам необхідно отримати всю інформацію про замовлення: тип меблів, їх кількість, габарити та вагу. Вказати характеристики можна в заявці на сайті або проговорити нашому менеджеру по телефону. Якщо вам важко охарактеризувати предмети інтер’єру, то ми направимо до вас фахівця, який оцінить обсяг роботи та розрахує вартість послуги. Також оцінювач може знадобитися в разі складного замовлення, наприклад, при складанні кухонного гарнітура. Після оцінки та узгодження умов співробітництва, наші співробітники приїжджають за вказаною адресою, ознайомлюються з планом роботи та готують інструменти. Далі вони приступають до складання меблів.

З нами вам не потрібно буде шукати кількох підрядників для переїзду. Ми організуємо перевезення вашого майна «під ключ».

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.