Пакування вантажів

Скотч

48мм*50м

30 грн

Картонний короб

350мм*350мм*500мм

30 грн

Пакувальний папір

840мм*40м

100 грн / рулон

Плівка стрейч

50мм*300м

150 грн/рулон

Бульбашкова плівка

1м*1,2м

10 грн/м пог

Гофрокартон

1,05 м*3м

40 грн

Поліпропілен

100л

30 грн

Поліетилен

1м*4мм

10 грн/м пог

Картонний куточок

40мм*2м

10 грн

Мішок поліетилен

100л

8 грн

Надійне пакування вантажу як запорука безпеки майна

При переїзді правильне пакування речей – одне з найбільш складних та важливих завдань, що забирає час, сили. Заощадити їх допоможе компанія «NOSHA» у Кривому Розі.

Гарне пакування вантажу при перевезеннях – це обов’язкова умова, дотримання якої дозволить перевезти усі речі без пошкоджень. Тому для переїзду варто покликати на допомогу професіоналів, які розуміють, який з пакувальних матеріалів дозволить захистити вантаж від негативного впливу погоди (спека, холод, пил, опади) або механічних пошкоджень.

Варіанти пакувальних матеріалів

Перевага певному пакуванню для різних речей залежить від їх габаритів, ваги, наявності тендітних деталей. Найбільш часто для перевезення техніки та меблів використовуються:

  • жорстке пакування, що попереджає виникнення механічних пошкоджень;
  • пакувальна стрічка (стрейч-плівка, поліетилен, поліпропілен), що захищає речі від пилу, подряпин;
  • гофрований картон, пінопласт, бульбашкова плівка, поглинаючі удари, зменшуючі тертя;
  • скотч для фіксації речей та пакування коробок.

Найчастіше в перевезенні меблів з пакуванням комбінуються різні види пакувальних матеріалів. Вони коштують недорого, тому не надто впливають на вартість переїзду.

Навіщо викликати професіоналів?

Якщо ви сумніваєтеся, що здатні уберегти дорогі меблі та техніку від пошкоджень, можна замовити послуги вантажників компанії «NOSHA». Наші фахівці зможуть спакувати вантажі швидко, акуратно, так, щоб вони займали мінімум місця, будучи надійно захищені від ушкоджень при переїзді. Вартість послуг залежить від часу, обсягу робіт та ціни пакувальних матеріалів.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.