Послуги вантажників

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

Після 1-ї години роботи тарифікація
похвилинна (3 грн за 1 хв)

Вартість вантажників без автомобіля
становить 200 грн / год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час та пакувальні матеріали оплачуються додатково.

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

Перенесення предметів більше 100кг, такелажні роботи, робота в нічний час та пакувальні матеріали оплачуються додатково.

Вантажники у Кривому Розі

Однією з ключових проблем при переїзді стає не пошук місткого автомобіля, а необхідність донести, завантажити важкі речі в нього, а потім вивантажити та доставити до кінцевого місці призначення. Якщо мова йде про кілька коробок з книгами, одягом або іншими дрібницями, можна впоратися самостійно. Але коли справа стосується глобального переїзду з винесенням шафи, холодильника або інших важких речей, можна скористатися послугами вантажників компанії «NOSHA» у Кривому Розі. Особливо, якщо переїжджати доводиться терміново.

Якісний підхід. У нас працюють тільки професіонали

У «NOSHA» працюють тільки професійні вантажники, здатні допомогти з усім необхідним для переїзду. Ми ретельно стежимо, щоб наші фахівці мали достатній досвід для допомоги в перевезеннях будь-якої складності. Вони володіють міцною статурою, витривалістю, що дозволяють ефективно транспортувати речі до автомобіля або від нього без ризику випадково що-небудь упустити. Вантажники «NOSHA»:

  • володіють всіма навичками та видами інструментів для швидкого демонтажу, пакування, транспортування меблів або техніки;
  • знають, як закріпити різні типи вантажів, щоб перевезти їх в цілості й схоронності;
  • вміють правильно оцінювати обсяг роботи, оптимізувати вантажоперевезення.

Завдяки якісній роботі професійних вантажників, переїзд займає набагато менше часу та коштує недорого.

Відповідальні, акуратні й виховані вантажники

Наші співробітники не тільки професіонали. Вони володіють високими особистими якостями, тому завжди уважно ставляться до прохань замовників, працюють на совість, знають ціну чужим речам, ставляться до них, як до своїх. У «NOSHA» можна замовити вантажників на годину з автомобілем або без, або організувати переїзд «під ключ» з виконанням:

  • розбирання, складання меблів;
  • пакування майна;
  • завантажувальних робіт;
  • такелажних робіт нашими фахівцями.

Вартість перевезення розраховується індивідуально з урахуванням складності та тривалості робіт.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.