Дачний переїзд під ключ у Кривому Розі

Дачный перееезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Багато сімей воліють проводити літо на дачі, насолоджуючись свіжим повітрям та шашликами, а не посеред міської суєти. Але самий чудовий відпочинок здатна затьмарити необхідність збирати речі. Тимчасовий переїзд неприємна частина життя дачника, з якою не обов’язково миритися. Компанія «NOSHA» у Кривому Розі за невелику ціну візьме на себе всі клопоти, які стосуються збирання та транспортування речей.

Тонкощі дачного переїзду

При переїзді на дачу з собою доводиться брати багато різних речей. Тому автомобіль для їх перевезення повинен бути оснащений різними видами кріплень для надійної фіксації вантажів, що перевозяться. Для перевезення речей та меблів на дачу їх необхідно ретельно упакувати, що при необхідності зроблять наші вантажники, попередньо визначивши найбільш підходящі пакувальні матеріали та спосіб пакування. У «NOSHA» можна замовити переїзд на дачу «під ключ», довіривши всі супутні роботи професіоналам. Організація дачного переїзду включає:

  • демонтаж та розбирання меблів;
  • пакування речей, побутової техніки, крихких предметів;
  • виконання вантажно-розвантажувальних та такелажних робіт професійними вантажниками;
  • доставку вантажів до будинку, збирання та встановлення меблів в призначених місцях;
  • вивезення сміття, утилізацію пакувальних матеріалів.

Ми знаємо, що перевезти речі можна недорого й гарантуючи високу якість обслуговування. Навіть якщо ви перевозите акваріум, співробітники «NOSHA» доставлять його абсолютно цілим. Кожну з послуг (від виклику автомобіля до пакування особистих речей) можна замовити окремо за власною ціною.

Етапи організації дачного переїзду

Після оформлення заявки до вас додому приїде фахівець «NOSHA», щоб оцінити складність та обсяг робіт, допомогти вибрати автомобіль, відповідний кількості речей, відповісти на запитання. На основі отриманої інформації співробітники компанії розраховують вартість транспортування.

За кілька днів до призначеної дати вам привезуть пакувальні матеріали. Пакуванням може займатися як замовник, так і обраний фахівець. Незалежно від вибору, ми гарантуємо збереження речей при транспортуванні.

Як замовити послугу?

Залишити заявку на дачний переїзд можна через форму на сайті, або зателефонувавши по телефону. Транспортування речей починається в обумовлений замовником час. З «NOSHA» переїзд на дачу стане радісним спогадом в скарбничці вашої пам’яті.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.