Доставка збірних вантажів у Кривому Розі

Доставка сборных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Коли мова йде про наймання авто для переїзду «під ключ», транспортування великих партій товарів, промислового устаткування, користь від оренди вантажного автомобіля цілком виправдовує його вартість. Але якщо потрібно перевезти невелику посилку, платити за послуги цілої вантажівки невигідно. В такому випадку допоможе послуга транспортування збірних вантажів.

У чому суть послуги?

Транспортна компанія «NOSHA» пропонує перевезення вантажних посилок кількох замовників, слідуючих у тому ж напрямку, одним автомобілем. Це дозволяє розділити підсумкову вартість транспортування на кілька клієнтів, так що кожному послуга коштує недорого.

Складання вантажу може відбуватися на складі у Кривому Розі, де відбувається пакування та завантаження майна різних клієнтів в автомобіль для подальшого транспортування. Іншим способом заповнення машини стає послідовне завантаження та вивантаження вантажів за певним маршрутом. Цей спосіб трохи збільшує час доставки через постійні зупинки вантажівки в дорозі, але основна перевага збірних вантажів низька ціна залишається колишньою. На час транспортування впливає кількість зупинок по маршруту.

Замовити збірне вантажоперевезення в «NOSHA» можуть:

  • приватні особи;
  • невеликі або середні підприємства;
  • інтернет-магазини, що пропонують доставку.

Незалежно від розміру вашої посилки, ми привеземо її в цілісності та в обумовлений термін.

Транспортування з «NOSHA»

Наша транспортна компанія перевозить вантажі будь-якого виду. У нас працюють професіонали, здатні точно розрахувати оптимальний маршрут доставки збірних вантажів, мінімізувавши час переїзду між точками вивантаження та тим самим знизивши вартість послуг. Перевезення здійснюються щодня, включаючи вихідні та свята. Ми дбаємо про:

  • якісне пакування;
  • дбайливе завантаження та вивантаження;
  • надійну фіксацію в автомобілі кожної речі.

Компанія ретельно стежить за виконанням своїх зобов’язань: машини подаються точно в строк, а майну замовника гарантується збереження та неушкодженість. Замовити транспортування збірних вантажів можна заповнивши онлайн-форму або зателефонувавши нам.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.