Квартирний переїзд у Кривому Розі

Квартирный переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Самостійний переїзд з квартири в квартиру – заняття не для людей зі слабкими нервами. Потрібно розібрати великі меблі, знайти пакувальні матеріали, спакувати речі, орендувати вантажний автомобіль з водієм та потягати чимало важких предметів. Транспортна компанія «NOSHA» позбавить вас від труднощів, зробивши квартирний переїзд максимально легким.

Організація квартирного переїзду

При перевезенні особистого майна люди найбільше турбуються про його збереження. Транспортна компанія «NOSHA» у Кривому Розі гарантує безпеку перевезених речей, незалежно від їх крихкості. Ми пропонуємо послуги для переїзду «під ключ» тим, хто знає ціну своєму часу та нервам. При квартирному переїзді наші співробітники візьмуть на себе:

 • демонтаж меблів;
 • вибір, доставку пакувальних матеріалів;
 • пакування домашніх меблів, техніки, особистих речей замовника;
 • розвантажувально-завантажувальні роботи;
 • розміщення, фіксацію вашого майна в потрібному по місткості вантажному автомобілі;
 • транспортування речей навіть в інше місто;
 • доставку меблів, їх збирання та встановлення на потрібних місцях;
 • утилізацію пакування, вивезення сміття.

У нас можна замовити як весь перелік послуг з транспортування, так і окремі з них. Наші співробітники уважно ставляться до побажання клієнта та дбайливо – до його речей. Навіть якщо потрібно перевезти рояль або акваріум, вони прибудуть на місце неушкодженими.

Етапи квартирного переїзду

Після оформлення заявки на перевезення майна в новий будинок, до вас додому приїде наш фахівець, який оцінить обсяг майбутніх робіт, відповість на питання, що стосуються транспортування, розрахує вартість необхідних вам послуг. При розрахунку вартості враховується:

 • дальність переїзду;
 • поверховість;
 • складність роботи;
 • кількість пакувального матеріалу;
 • робота вантажників погодинно і т.д.

Напередодні перевезення наші співробітники доставляють матеріали для пакування, інструменти. Після цього проводяться демонтаж меблів, професійне пакування всього майна. В обумовлений день та час до вас приїдуть наші вантажники, які проведуть всі вантажні роботи, міцно закріплять речі в обладнаному під перевезення автомобілі.

Після приїзду за вказаною адресою наші фахівці займуться вивантаженням речей та їх доставкою в нову квартиру. За бажанням замовника вони також зберуть меблі, розставлять їх по місцях. Після переїзду замовнику не потрібно турбуватися про вивезення сміття. Всі пакувальні матеріали, що залишилися після перевезення, ми утилізуємо самостійно.

Замовити послуги вантажоперевізної компанії «NOSHA» у Кривому Розі можна по телефону або залишивши заявку на сайті. З нами переїзд на нове місце проживання буде недорогим, швидким, безпроблемним.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.