Оренда спецтехніки у Кривому Розі

Аренда спецтехники_X2

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Спецтехніка використовується строго для певних робіт, а тому її покупка та утримання не дуже вигідні компаніям, що не часто проводять подібні роботи. Набагато вигідніше за вартістю орендувати спеціалізовану техніку при виникненні такої необхідності на короткий термін. Так ви зможете заощадити гроші на обслуговуванні обладнання, відмовитися від нього при припиненні проекту, знову орендувати при продовженні робіт.

Особливості оренди спецтехніки

В умовах постійних коливань ринку навіть великі компанії у Кривому Розі віддають перевагу оренді вузькоспеціалізованої техніки на запланований термін робіт або більш тривалий час, замість того, щоб купувати її. Компанія «NOSHA» надає різні види автотехніки, необхідної для переробки грунту, виконання будівельних, дорожніх, бурових робіт. Ми пропонуємо недорогу оренду:

  • гідробурів, грейдерів, бурових установок;
  • автомобільних вишок, автокранів;
  • вантажівок, самоскидів;
  • дорожніх котків;
  • екскаваторів та іншої техніки.

У нас є гідромолоти та бури, здатні впорається з породою будь-якої твердості. За допомогою трактора, екскаватора ви легко вирівняєте будівельний майданчик, викопаєте яму під фундамент. Вантажівки ЗІЛ або КамАЗ знадобляться для транспортування піску, доставки будматеріалів, вивезення сміття. Завдяки повному приводу вони подолають бездоріжжя, доставивши матеріали точно на будівельний майданчик. Завантажувач допоможе впоратися з важкими вантажами, а автовишка підніме робочих на необхідну висоту. І все це саме в той час, коли заплановано проведення кожного виду робіт.

Оренда спецтехніки: просто та вигідно

Компанія «NOSHA» уважно ставиться до потреб замовників, тому при оформленні заявки ми докладно відповідаємо на всі виникаючі питання, допомагаємо у виборі спецтехніки, необхідної для реалізації проекту. Наша техніка регулярно проходить техогляди та отримує якісне технічне обслуговування, тому працює без збоїв та безпечна у використанні. В ціну послуги входить заправка спецтехніки та її доставка замовнику. Орендувати спеціалізовану техніку можна з екіпажем або без нього. 

Замовити оренду спецтехніки можна по телефону або через форму на сайті. З транспортною компанією «NOSHA» можна, не переплачуючи, реалізувати будь-який проект.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.