Перевезення акваріумів у Кривому Розі

Перевозка аквариумов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд в нову квартиру і так не надто легке заняття. Але особливо складно зміна місця проживання дається власникам акваріумів, так як з транспортуванням крихкого вантажу впораються не всі вантажоперевізні компанії. Недорого доставити скляну ємність до місця призначення неушкодженою допоможе транспортна компанія «NOSHA» у Кривому Розі. Ми пропонуємо послугу транспортування «під ключ», що включає:

  • подачу спеціально обладнаного автомобіля;
  • виконання підготовчих робіт;
  • виконання завантажувально-розвантажувальних робіт нашими фахівцями.

Етапи перевезення акваріума

При транспортуванні акваріума потрібно звільнити його від «мешканців» та спустити воду. Інакше ніяка фіксація не стане гарантією збереження цілісності ємності й схоронності рибок. При перевезенні вантажоперевізною компанією до приїзду фахівців замовнику необхідно самостійно перемістити рибок у тимчасове пристанище, повністю спустошити скляний контейнер, випустивши воду, вийнявши водорості, гальку, інші декоративні елементи.

Після приїзду наша бригада займеться демонтажем освітлювальних приладів, фільтрів, компресорів, нагрівача, необхідних для створення оптимальних умов для життя рибок.

Після видалення знімних елементів тендітну конструкцію необхідно упакувати. Для пакування акваріумів застосовується пінопласт, що фіксується до дна та стінок за допомогою липкої стрічки. Захищений пінопластом вантаж поміщається в картонний короб потрібного розміру. Подальше переміщення та завантаження акваріума в автомобіль відбувається із застосуванням такелажу. У кузові автомобіля вантаж закріплюється еластичними ременями, що допомагає перевезти його в цілості.

Транспортування відбувається по заздалегідь розрахованому маршруту, де найменша ймовірність потрапити в пробку, що знижує ціну вантажоперевезення, а також вірогідність пошкодити тендітний вантаж через вибоїни. Після доставки на місце скляна ємність дбайливо вивантажується з машини, заноситься в приміщення. А після видалення пакування та збирання знімного обладнання співробітниками «NOSHA» акваріум повністю готовий до використання, а замовнику залишається тільки наповнити його водою, повернути декоративні елементи, випустити рибок.

Як замовити?

Для переїзду з транспортною компанією «NOSHA» достатньо зателефонувати нам або заповнити електронну форму на сайті. Наш консультант відповість на всі питання, обере машину для перевезення акваріума, розрахує вартість послуги. А ви покінчите з турботою про долю житла для рибок.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.