Перевезення будматеріалів

Перевозка строительных материалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

При будівництві або ремонті квартири після переїзду завжди гостро стоїть питання купівлі та доставки будматеріалів. Набагато зручніше відразу придбати велику партію будівельних матеріалів та перевезти їх за раз. В цьому випадку виходить заощадити на ціні транспортування. Головне знайти хорошого перевізника, здатного оперативно виконати замовлення та недорого перевезти будматеріали з магазину на будмайданчик.

Транспортна компанія «NOSHA» протягом багатьох років займається вантажоперевезеннями по Кривому Рогу або регіону, тому легко впорається з транспортуванням будівельних матеріалів, а також вантажно-розвантажувальними або іншими супровідними роботами. Ми позбавимо вас від проблем з пошуком вантажного транспорту, вантажників, взявши на себе всі клопоти з перевезення.

Переваги «NOSHA»

Ми однаково якісно обслуговуємо великі або невеликі замовлення, тому швидко й акуратно перевеземо як кілька мішків цементу, так і повну вантажівку будматеріалів.

Вантажники «NOSHA» дбайливо ставляться до майна замовника. Клієнту гарантується повна схоронність придбаних матеріалів при транспортуванні або вивантаженні. У вас завжди залишається вибір: погодитися на вантажоперевезення «під ключ» або відмовитися від вантажників та впоратися з завантаженням самостійно, знизити підсумкову вартість послуг компанії. Ми тішимо замовника:

  • отриманням машини в той час, про який домовлявся, за заздалегідь озвученою ціною;
  • можливістю організації термінової доставки;
  • оперативністю роботи вантажників;
  • можливістю доставки будматеріалів безпосередньо в квартиру замовника на будь-який поверх;
  • можливістю замовлення послуг з утилізації пакування та вивезення будівельного сміття.

Для переїзду або перевезення будматеріалів можна замовити відповідну послугу по телефону або через форму на сайті. Наш консультант зателефонує вам для уточнення всіх деталей. У вказаний час до вас прибуде авто з кузовом потрібного типу та розміру, куди можна завантажити упаковані, розсипні будматеріали, готові великогабаритні конструкції і т.д. З «NOSHA» замовнику не доведеться переривати будівництво або ремонт, витрачаючи час на організацію перевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.