Перевезення кабелю у Кривому Розі

Перевозка кабеля

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Багато виробничих та інших компаній у Кривому Розі, що займаються виробництвом та реалізацією електрообладнання, прокладкою, обслуговуванням електромереж, потребують у регулярних поставках кабелю. Кабельна продукція для збереження своїх експлуатаційних властивостей повинна зберігатися та транспортуватися з дотриманням певних умов. Тому послуга перевезення кабелю доступна не у кожного перевізника. Недорого перевезти вантаж від постачальника до одержувача допоможе компанія з вантажоперевезень «NOSHA».

Особливості перевезення кабелю

Найчастіше кабельна продукція зберігається та переміщується в котушках, вага яких може досягати декількох тонн. Намотування на барабан запобігає утворенню заломів, розривів на всій протяжності кабелю, зручно для мірки потрібної довжини. При доставці замовнику, переїзді складу або підприємства, кабельні вироби також переміщуються в котушках.

Через велику вагу та розміри такий вантаж транспортується в підготовленому вантажному транспорті. Для цього застосовуються переважно вантажівки з відкритим бортом.

Техніка безпеки та елементарна зручність вантажно-розвантажувальних робіт припускають перевезення котушок виключно в горизонтальному положенні. Вертикальна установка барабана заборонена з кількох причин:

  1. При установці на боковину кабель починає сповзати.
  2. Під вагою кабельного виробу може статися розрив ізоляції, пошкодження струмоведучих жил.
  3. Неправильний розподіл навантаження при транспортуванні кабельної продукції ускладнює управління автомобілем, підвищуючи ймовірність виникнення аварійної ситуації.

Ще однією причиною горизонтального укладання кабелю в барабанах під час перевезення стає практичність. У такому положенні котушку легко завантажити в автомобіль або вивантажити з нього по похилому борту, а потім перевезти до місця зберігання, що знижує тривалість та вартість робіт.

Після упаковки в кузов кабель в барабанах фіксується дерев’яними брусами товщиною 20 см. Під час перевезення вантажу водій повинен бути дуже обережним, дотримуючись приблизно однакової швидкості на всьому шляху та уникаючи різких поворотів.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.