Перевезення контейнерів у Кривому Розі

Перевозка контейнеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Контейнерні перевезення один з найпопулярніших видів транспортування вантажів автотранспортом. Таким чином можна перевозити будь-які групи товарів, особисті речі при переїзді, що не перевищують розмірів контейнера та не потребують дотримання заданого температурного режиму. Транспортна компанія «NOSHA» організовує цей тип перевезень у Кривому Розі і по всій Україні.

Плюси контейнерних перевезень

Після завантаження контейнера, він опечатується. І залишається в опечатаному вигляді до прибуття в пункт призначення. Така обережність виключає затримки в дорозі через перетарування вантажів на маршруті, а також значно підвищує безпеку транспортування. У опечатаному вигляді втрата або розкрадання майна, що перевозиться неможливе.

При доставці речей контейнером автотранспорт уникає перевантаження, що збільшує швидкість пересування транспорту, скорочуючи час очікування вантажу.

Автомобіль може перевозити як майно одного замовника, так і збірні вантажі, що складаються з пакунків декількох клієнтів. При проходженні в один пункт призначення такий підхід дозволяє зменшити вартість транспортування, так як підсумкова ціна послуг ділиться між замовниками.

На відміну від інших видів перевезень, контейнерні найбільш універсальні. Так як заповнений контейнер пристосований для переміщення не тільки автомобілем, але й для переїзду залізничними або морськими шляхами. Це дозволяє здійснювати недорогі транснаціональні або навіть трансконтинентальні відправки.

Перевезення контейнерів в «NOSHA»

Наша транспортна компанія пишається досвідом в організації різних типів вантажоперевезень «під ключ». Роки роботи в цій галузі дозволяють нам професійно здійснювати транспортування контейнерів, строго дотримуючись відповідних нормативів. Ми гарантуємо:

  • оперативність доставки вантажів;
  • точність при визначенні необхідного замовнику виду вантажної техніки та підрахунку вартості послуг;
  • неушкодженість перевезеного майна;

Замовити контейнерні перевезення можна щодня, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму на сайті.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.