Перевезення пиломатеріалів у Кривому Розі

Перевозка леса пиломатериалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Деревина завжди була одним з найбільш затребуваних в будівництві та промисловості матеріалів. Тому у Кривому Розі існує високий попит на вантажоперевезення лісу. Але через особливості транспортування не кожна транспортна компанія організовує перевезення пиломатеріалів. Компанія «NOSHA» займається як перевезенням лісу від постачальника до замовника, так і недорогим транспортуванням даного типу вантажів в рамках переїзду «під ключ» складу або підприємства.

Особливості доставки лісу

Головна складність при транспортуванні деревини її велика довжина. Для переїзду з таким вантажем використовуються довгоміри з високою вантажопідйомністю, так як перевозяться, найчастіше, великі партії лісу.

Великі габарити кузова роблять особливо важливим правильне визначення оптимального маршруту з урахуванням:

  • виносу кузова на поворотах;
  • наявності на шляху мостів;
  • необхідності дотримуватися приблизно однаковою швидкості.

Складну роботу ми довіряємо водіям з великим стажем.

Завантаження пиломатеріалів також має свою специфіку. Через відсутність пакування для їх переміщення в кузов застосовується вантажна техніка. Міцна фіксація лісу в автомобілі забезпечується ременями кониками, шипами, козирками, гребінками, що перешкоджають ковзанню. Пакуванню при перевезенні піддаються тільки пиломатеріали з цінної деревини (бука, дуба, модрина), оброблені проти гниття та псування шкідниками.

Перевезення пиломатеріалів в «NOSHA»

Наша транспортна компанія враховує специфіку перевезених вантажів, тому радує високою якістю послуг при невеликій їх ціні. Ми обираємо оптимальний транспорт для кожного замовлення:

  • для переїзду на короткі відстані використовуються відкриті бортові напівпричепи, що полегшують завантаження пиломатеріалів;
  • щоб перевезти на велику відстань застосовують тентовані вантажівки, що захищають ліс від впливу погодних факторів.

Вартість послуг залежить від дальності вантажоперевезення, витрати палива, тоннажу вантажу та інших факторів, які обговорюються з клієнтом при замовленні. Ми дотримуємося всіх санітарних норм та регулярно дезінфікуємо кузова, причепи, що захищає деревину від зараження паразитами при транспортуванні.

Телефонуйте нам, щоб замовити перевезення пиломатеріалів, або оформляйте заявку на сайті. Наш фахівець обов’язково зв’яжеться з вами!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.