Перевезення меблевих предметів

Перевозка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Диван, ліжко або інші великі меблі зовсім нелегкі речі, тому для їх доставки з магазину, транспортування в новий будинок або відправки на дачу вам знадобиться допомога. Краще, якщо це допомога професіоналів, які знають, як поводитися з дорогими меблями, щоб не пошкодити їх під час перевезення. Недорого перевезти меблі на нове місце легко з транспортною компанією «NOSHA». Ми займаємося вантажоперевезеннями у Кривому Розі протягом багатьох років, тому вміємо швидко та дбайливо перевозити особисте майно замовників.

Плюси співпраці з нами

Люди, які вважають транспортування дивана простим завданням, розуміють, як помилялися, коли особисто стикаються з її рішенням. Оббивку дивана легко пошкодити при необережному поводженні, безнадійно зіпсувавши його. Великі габарити та вага ускладнюють винесення дивана з дому, завантаження в кузов автомобіля. Тому великі дивани часто доводиться демонтувати. Те ж стосується інших великих меблів (шаф, столів, ліжок). Також такі речі потребують грамотного закріплення в вантажному автомобілі для виключення їх переміщення та механічного пошкодження при транспортуванні.

У нас є все необхідне для переїзду: від вантажної техніки різного тоннажу та команди вантажників до пакувальних матеріалів тому ми легко організуємо вантажоперевезення «під ключ» будь-якої складності. За невелику ціну ми максимально полегшуємо переїзд для замовника, займаючись:

  • визначенням відповідного транспорту, що враховує особливості меблів, їх вагу, комплектацію;
  • наданням вантажників для демонтажу, винесення, завантаження, вивантаження дивана або інших меблевих конструкцій;
  • пакуванням речей замовника;
  • закріпленням меблів в кузові автомобіля;
  • обранням кращого маршруту для скорочення часу перевезення;
  • швидкою доставкою та складанням меблів з магазину.

Також наша транспортна компанія займається транспортуванням побутової техніки, особистих речей при переїзді в нове житло. При великому обсязі вантажу ви можете замовити дві вантажні машини, отримавши знижку на використання другої.

Як замовити послугу?

Оформити заявку можна за телефоном або заповнивши онлайн-форму на сайті. Наш консультант зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі особливості замовлення, включаючи місце, час подачі авто, вартість послуг, кількість вантажників, і відповість на питання, що цікавлять. З «NOSHA» транспортування меблів перестає бути проблемою.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.