Перевезення обладнання у Кривому Розі

Перевозка оборудования

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Транспортування промислового обладнання одне з найскладніших завдань для компаній-перевізників. Складнощі виникають через нестандартні форми, різні габарити та вагу верстатів. Транспортна компанія «NOSHA» у Кривому Розі легко подолає подібні труднощі, завдяки великому вибору вантажної техніки різного типу та тоннажу. Ми допоможемо перевезти як невеликі верстати, так і габаритні конструкції вагою до декількох десятків тонн. При перевезенні «під ключ» компанія дбає про:

  • вибір транспортного засобу, допоміжну техніку;
  • правильне розміщення вантажу, його фіксацію в кузові;
  • вибір оптимального маршруту;

Наші співробітники володіють навичками та інструментами, що дозволяють безпечно транспортувати промислове обладнання будь-якого розміру.

Переваги транспортування з «NOSHA»

Ми протягом багатьох років недорого організуємо вантажоперевезення будь-якої складності. У нашому розпорядженні є все для переїзду: кілька вантажних автомобілів різного тоннажу з різними типами кузовів, необхідна для роботи з важкими вантажами вантажно-розвантажувальна техніка, кріпильне обладнання.

Співробітники «NOSHA» це досвідчені водії, міцні вантажники, професійні такелажники. Продуманість, скоординованість їх дій дозволяє транспортувати важковагове дороге обладнання без ризику його пошкодження. Ми тішимо високою якістю послуг за помірною ціною.

Особливості доставки обладнання

При роботі з промисловою технікою важливо враховувати її конструктивні особливості. Для складання плану перевезення фахівці «NOSHA» виїжджають до замовника для огляду майна, визначення його розмірів, ваги. На основі отриманих даних визначається кількість необхідної для транспортування техніки, число вантажників, вартість перевезення. Замовник може самостійно упакувати обладнання або довірити підготовку до транспортування нам. Правильне пакування дозволить усунути ризик пошкодження верстатів при переїзді.

Для переміщення промислової техніки застосовується такелаж. Наші вантажники за допомогою такелажних стропів дбайливо транспортують верстати до автомобілю, завантажують у кузов. У вантажівці обладнання фіксується за допомогою міцних ременів. А після доставки за вказаною адресою акуратно вивантажується з вантажного авто та встановлюється в призначеному місці.

Замовити послуги «NOSHA» можна по телефону або заповнивши електронну форму.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.