Перевезення піаніно та роялів у Кривому Розі

Перевозка пианино и роялей

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Піаніно досить популярний музичний інструмент. Хтось грає на роялі професійно, хтось аматорськи. Незалежно від навичок гри, власники музичного інструменту неминуче стикаються з труднощами його транспортування при:

  • доставці з магазину;
  • переїзді в нову квартиру;
  • вивезенні зламаного піаніно на смітник;
  • доставки до клієнта.

У кожному з випадків самостійне перевезення рояля серйозно ускладнює велика вага та незручна форма. Уперті можуть намагатися впоратися своїми силами, а люди, які знають ціну своєму часу та нервам, віддадуть перевагу звернутися до професіоналів. Транспортна компанія «NOSHA» має великий досвід в транспортуванні по Кривому Рогу різних музичних інструментів, включаючи піаніно. Замовивши організацію вантажоперевезення «під ключ», ви повністю позбудетеся від турбот, пов’язаних з переміщенням важкого інструменту.

Що потрібно зробити замовнику?

Для недорогої, безпроблемної доставки рояля до місця призначення, достатньо зв’язатися з консультантами компанії «NOSHA» по телефону або оформивши заявку на сайті. Спеціаліст обговорить з вами:

  • місце завантаження та вивантаження інструменту, бажаний час подачі автомобіля;
  • марку піаніно для отримання відомостей, необхідних для переїзду (вага, габарити інструменту);
  • з якого та на який поверх треба заносити, наявність вантажних ліфтів у будинку.

Виходячи з переданої замовником інформації розраховується вартість транспортних послуг. У зазначений час до вас приїде бригада підготовлених фахівців, які з акуратністю транспортують крихкий музичний інструмент.

Обов’язки перевізника

Якщо ви хочете перевезти рояль, з послугами нашої компанії вам не доведеться турбуватися про дрібниці. Ми візьмемо на себе всі підготовчі роботи, пов’язані з переїздом. Після приїзду співробітники «NOSHA» займуться пакуванням піаніно для запобігання його пошкодження або забруднення. Для пакування ми застосовуємо пінопласт, гофрований картон, повітряно-бульбашкову плівку, що здатні увібрати силу ударів та захистити поверхню рояля від подряпин.

Через велику вагу при переміщенні піаніно використовуються такелажні ремені, а підйом у кузов автомобіля здійснюється гідробортом. У машині музичний інструмент закріплюють вертикально ременями, що перешкоджають його пересуванню по кузову або падінню.

Для транспортування рояля водій обирає маршрут з кращою якістю дорожнього покриття, так як їзда по вибоїнах може зашкодити крихкому інструменту, і з найменшою вірогідністю потрапити в пробку. Відсутність заторів зменшує тривалість поїздки, тим самим знижуючи її вартість.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.