Перевезення побутової техніки у Кривому Розі

Перевозка бытовой техники

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Побутова техніка створена для комфортних умов проживання людини. Але в одному випадку вона може доставити дискомфорт коли вам належить переїзд. І якщо плоский телевізор, ноутбук та праску можна перевезти самостійно, з транспортуванням холодильника, пральної машини, сушарки або газової плити неодмінно виникнуть проблеми. Уникнути складнощів при перевезенні можна, звернувшись в транспортну компанію «NOSHA» у Кривому Розі.

Ми спеціалізуємося на перевезеннях будь-якої складності, тому швидке, недороге, професійне транспортування домашніх електроприладів для нас повсякденне, легко здійсненне завдання. «NOSHA» позбавить замовника від необхідності шукати транспорт для переїзду, людей для вантажно-розвантажувальних робіт. Все це входить в комплекс наших послуг при організації перевезення «під ключ».

Що входить в наші послуги?

«NOSHA» бере на себе весь спектр вантажно-розвантажувальних, транспортних, а також допоміжних послуг при організації доставки побутової техніки на нове місце. Наші фахівці на основі отриманої від замовника інформації оцінюють обсяг робіт, після чого розраховують вартість транспортування. На ціну вантажоперевезення впливають:

  • дальність поїздки;
  • витрати палива;
  • тривалість роботи вантажників та ін.

Після оформлення замовлення наші фахівці складають поетапний план переїзду та прибувають до замовника у призначений час. При необхідності до роботи залучається спецтехніка для переміщення важких вантажів та виконання вантажно-розвантажувальних маніпуляцій.

При відсутності у холодильника або іншої побутової техніки заводських коробок, їх пакуванням займеться фахівець, так як неправильне пакування може завдати шкоду матеріальним цінностям при транспортуванні. Після винесення з дому або магазину та завантаження у машину, вантаж фіксується міцними ременями, які утримують споживачі електричного струму від падіння та пошкодження під час поїздки. Ми ретельно стежимо за надійністю кріплень, тому гарантуємо безпеку вантажоперевезення для майна замовника.

Після доставки додому, вантажники винесуть електротехніку з автомобіля та транспортують до місця встановлення, попередньо позбувшись від пакування.

Замовити послугу можна за телефоном або на сайті. З компанією «NOSHA» перевозити навіть важку побутову техніку легко.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.