Організація переїзду магазину у Кривому Розі

Переезд магазина

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд магазину одне з найскладніших завдань серед усіх видів переїздів, що вимагає організованості, досвіду в поводженні з різними видами товарів, професійного обладнання. При магазинному переїзді необхідно створити відповідні умови для транспортування окремих груп продукції (наприклад, швидкопсувних продуктів), в цілості перевезти дороге устаткування (холодильники, морозильні камери, вітрини, торгове обладнання, камери схову та ін.), облікову документацію, сейфи. Перевезти торгову точку самостійно майже неможливо. Тому організацію переїзду магазину у Кривому Розі краще залишити професіоналам з транспортної компанії «NOSHA».

Особливості магазинного переїзду

При транспортуванні торгової точки на нове місце краще замовити перевезення «під ключ». Так вам не доведеться витрачати час на пакування товарів, обладнання, вникати в особливості переміщення продукції, а загальна вартість переїзду буде нижче. У транспортній компанії «NOSHA» працюють вантажники, які володіють великим досвідом в поводженні з дорогим торгівельним й технологічним устаткуванням, різними типами продукції, документами. За невелику ціну ми візьмемо на себе:

  • оцінку обсягу роботи, складання плану транспортування;
  • виконання розрахунків для визначення кількості вантажного транспорту, вантажників, необхідних для швидкого транспортування вантажу на нове місце;
  • вибір та узгодження маршруту з контролюючими органами;
  • доставку пакувального матеріалу;
  • пакування продукції, меблів, техніки;
  • демонтаж, розбирання стелажів, вітрин, обладнання;
  • завантаження та вивантаження вантажу, майна;
  • розстановку товарів та устаткування в новому приміщенні;
  • прибирання сміття після перевезення.

Ми гарантуємо, що магазинний переїзд обійдеться недорого, майно доставлять в первісному вигляді в узгоджений з замовником час. Вартість послуг компанії визначається, виходячи з обсягу робіт, дальності транспортування, кількості задіяного транспорту, персоналу.

Наш транспорт обладнаний згідно з усіма вимогами техніки безпеки та підготовлений до перевезення різних видів товарів. Залежно від необхідності ми надамо звичайну вантажівку або машину, обладнану рефрижератором, так що продукти не зіпсуються в дорозі.

Замовити переїзд магазину в вантажоперевізній компанії «NOSHA» у Кривому Розі можна по телефону або заповнивши електронну форму на сайті. Наші оператори проконсультують вас про особливості перевезення та дадуть відповідь на всі виниклі питання. З «NOSHA» будь-який переїзд це не проблема, а задоволення!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.