Професійні послуги евакуатора у Кривому Розі

Услуги эвакуатора

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Поломка автомобіля на дорозі – річ не така вже й рідкісна, але ніхто не знає, з ким та коли вона може трапитися. Аварія, вихід з ладу якої-небудь деталі або просто несподівано закінчився за містом бензин – і власник залишається наодинці з нерухомим автомобілем та питанням, як доставити його в гараж або на СТО. Компанія «NOSHA» швидко вирішить цю проблему у Кривому Розі та в межах регіону за допомогою евакуатора.

Переваги нашої евакуаторної служби

Компанія «NOSHA» протягом багатьох років займається не тільки переїздами, але також евакуацією з місць поломки та доставкою автомобілів або іншого транспорту до місць призначення, тому нам можна довірити будь-яку автомобільну техніку. А вартість евакуації робить послугу доступною багатьом водіям.

У евакуаторній службі транспортної компанії «NOSHA» у Кривому Розі працюють люди, які цінують ваші час та комфорт. Наші співробітники оперативно обслуговують заявки, тому вам не доведеться довго чекати евакуатор. Ми допомагаємо з перевезенням машин не тільки по місту, але й за його межами – ми зможемо швидко знайти авто замовника на будь-якій дорозі, а виїзд фахівців за місто обійдеться досить дешево.

Транспортуванням автомобілів займаються тільки фахівці, які зможуть завантажити та перевезти машину без ризику будь-яких пошкоджень. Залежно від типу та марки транспортного засобу, ми надішлемо евакуатор з маніпулятором або зі стрілою та знайдемо оптимальний спосіб завантаження автомобіля на платформу.

Які послуги надаємо?

Ми допоможемо недорого перевезти будь-який автомобільний транспортний засіб у неробочому стані. При виборі евакуатора для замовника фахівці «NOSHA» орієнтуються на місце поломки, серйозність пошкоджень автомобіля, його габарити, марку. З огляду на потреби замовника, ми надаємо евакуатори:

  • з маніпулятором, висувною платформою, зі стрілою та з підйомником;
  • для авто, позашляховиків, мікроавтобусів, вантажних автомобілів вагою до 5 тонн;
  • для мотоциклів.

Ціна транспортування авто обговорюється індивідуально, з урахуванням дальності місця поломки машини, її марки, ступеня ушкоджень, відстані до місця доставки та інших чинників. Щоб замовити послуги евакуатора, скористайтеся онлайн-формою на сайті або зателефонуйте.

Компанія «NOSHA» витягне ваше авто з будь-якої колотнечі!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.