Послуги зі збирання-розбирання меблів у Кривому Розі

Сборка разборка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

При переїзді перед людьми часто постає проблема розбирання або повторного збирання меблів. Справитися з завданням самостійно заважає відсутність досвіду, потрібних інструментів, брак часу або робочих рук. При такому розкладі висока ймовірність зіпсувати дорогі меблі. Щоб цього не сталося, варто найняти професіоналів. Компанія «NOSHA» пропонує послуги професійних вантажників, які володіють необхідними навичками та інструментами для швидкого, акуратного, недорогого демонтажу або монтажу меблевих конструкцій.

Особливості робіт

Перш ніж перевезти на нове місце або утилізувати, великі меблі часто піддається демонтажу, так як їх розміри не дозволяють пройти в дверний отвір або ліфт, або значно ускладнюють їх переміщення. Через великі габарити попереднє розбирання при перевезенні необхідне:

  • офісним шафам, стійкам адміністрації;
  • високим стелажам;
  • корпусним меблям висотою понад 2 м;
  • столам великих розмірів;
  • шафам;
  • спальним або кухонним гарнітурам.

Після розбирання не менш важливо правильно зібрати та встановити меблі на новому місці. Правильний монтаж впливає не тільки на зовнішній вигляд меблевих конструкцій, але й на зручність при їх використанні, термін експлуатації. Залучення професіоналів вбереже меблі від пошкодження, дозволивши заощадити на ціні нової.

Плюси співпраці з «NOSHA»

Транспортна компанія «NOSHA» багато років займається вантажоперевезеннями по Кривому Рогу та області, і ретельно стежить за підготовкою співробітників. Ми організовуємо різні типи переїздів «під ключ», тому маємо великий досвід у збиранні, розбиранні меблів типових або нестандартних конструкцій. Наші співробітники забезпечать своєчасну подачу вантажного транспорту потрібної місткості, швидке розбирання меблевих елементів, їх пакування, завантаження, доставку до місця призначення та монтаж на новому місці.

Ціна транспортування залежить від дальності поїздки, витрати палива, обсягу робіт, вартості необхідних для переїзду пакувальних матеріалів, послуг вантажників, але завжди залишається доступною.

Як замовити послугу?

Для замовлення транспортних, завантажувальних або допоміжних послуг достатньо зателефонувати або заповнити форму на сайті. Наші консультанти обговорять з вами всі деталі, дадуть відповіді на питання, і до призначеного терміну вантажна техніка та фахівці будуть у вас. А ви зможете забути про складнощі переїзду та насолоджуватися швидким в’їздом в новий будинок, квартиру або відкриттям офісу.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.