Організація складського переїзду у Кривому Розі

Складской переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд складу завдання особливо складне, так як вимагає багато часу для пакування товарів, маркування коробок, складання списків майна, що перевозиться, залучення підготовленої техніки, професійних вантажників. Транспортна компанія «NOSHA» у Кривому Розі допоможе грамотно організувати складський переїзд, істотно скоротивши час на його здійснення.

Особливості переїзду складу

Перевезення складських товарів або іншого майна на нове місце вимагає особливих навичок від задіяних фахівців. Для виконання вантажно-розвантажувальних робіт залучаються досвідчені вантажники, які володіють необхідними знаннями для дбайливого транспортування різних груп товарів. Співробітники компанії «NOSHA» відрізняються міцною фізичною формою, досвідом роботи з електрокарами, висотними штаблерами, необхідними, щоб швидко перевезти склад.

Залежно від тоннажу, габаритів майна, ми недорого надаємо вантажні автомобілі необхідної місткості (до 20 тонн), підготовлені до перевезення різних груп товарів, в тому числі які потребують особливих умов при транспортуванні (наприклад, заморожена продукція).

Ще однією складністю при перевезенні вантажів великого тоннажу стає необхідність узгодження маршруту з контролюючими органами, так як багато доріг не призначені для проїзду важкої вантажної техніки в денний час або в жарку погоду. Наша компанія здатна оперативно здійснити доставку вантажу, за помірну ціну вирішивши для вас всі супутні питання.

Що входить в послугу складського переїзду?

Транспортна компанія «NOSHA» гарантує швидку та якісну організацію складського переїзду. Професіоналізм наших співробітників дозволяє за короткий час провести всі підготовчі роботи, забезпечивши повне збереження вантажу, що перевозиться. Переїзд складу «під ключ» у нас включає:

  • складання детального плану робіт;
  • розбирання стелажів з товарами;
  • грамотне пакування різних типів вантажів;
  • такелажні роботи;
  • завантаження, вивантаження товарів та складського майна;
  • вибір оптимального маршруту для перевезення;
  • сортування, розміщення обладнання та продукції на новому складі;
  • прибирання та вивіз сміття, що залишилося після переїзду.

Тепер вам не доведеться витрачати час та сили на складський переїзд досить почати роботу на новому складі. Вартість перевезення розраховується окремо для кожного замовника, а замовити послугу можна як по телефону, так і заповнивши форму на сайті.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.