Послуги такелажників у Кривому Розі

Такелажные работы

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Такелажні роботи один з найважливіших етапів переїзду, що вимагає задіяння фахівців. Цей вид монтажних робіт застосовується при підйомі та транспортуванні великовагових конструкцій з використанням вантажопідйомної техніки. На відміну від звичайного завантаження та розвантаження вантажів, для такелажу необхідна висока точність всіх проведених операцій, тому до процесу залучаються стропальщики, такелажники, що працюють за складеним інженером планом. Організацією такелажних робіт повинні займатися професіонали, послуги яких можна замовити в транспортній компанії «NOSHA».

Такелаж: швидко, недорого, надійно

У «NOSHA» працюють такелажники, що дотримуються всіх нормативних вимог до виконання цього виду робіт, тому майно замовника перебуває в надійних руках. Наше кріпильне та підйомне устаткування, досвід профільних фахівців дозволяють проводити такелаж будь-якої складності з вантажем масою до 1 тис. тонн. Ми однаково ефективно проведемо транспортування громіздкого промислового обладнання або звичайного рояля.

Транспортна компанія «NOSHA» у Кривому Розі допоможе не тільки перевезти великовагові вантажі на нове місце. У послугу транспортування «під ключ» також входить демонтаж, розбирання обладнання, його встановлення на новому місці за бажанням замовника. Наші фахівці беруться за роботу будь-якої складності, включаючи такелаж та доставку на місце призначення торгового обладнання, конвеєрних ліній, банкоматів, сейфів або іншого цінного майна з гарантією його збереження в процесі перевезення. При проведенні такелажу професійні такелажники займаються:

  • оцінкою ваги та габаритів вантажу;
  • вибором транспортного устаткування (кріплення, стропи тощо.);
  • маркуванням;
  • підйомом та переміщенням вантажу.

Вибір правильного транспортного устаткування виключає пошкодження майна замовника при транспортуванні.

У нас можна замовити складання-розбирання меблів, пакування речей нашими вантажниками, негабаритні перевезення. Всі деталі, включаючи перелік, ціну потрібних вам послуг, дату, час здійснення переїзду, обговорюються з замовником попередньо.

Як замовити такелажні роботи?

Щоб зв’язатися з нами, досить зателефонувати чи залишити заявку через форму на сайті. Після оформлення замовлення наш фахівець оцінить обсяг робіт, відповість на виниклі питання та розрахує вартість транспортування. З послугами такелажників компанії «NOSHA» ви забудете про проблеми при транспортуванні великовагових вантажів.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.