Послуги з вивезення сміття у Кривому Розі

Вывоз мусора

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Різні підприємства, будівельні компанії та навіть приватні особи регулярно стикаються з проблемою вивезення та утилізації сміття, яке не належить до побутового. Будівництво, ремонт в квартирі або переїзд на нове місце супроводжуються виникненням безлічі відходів, позбутися яких недорого допоможуть фахівці. Транспортна компанія «NOSHA» допоможе і з перевезенням потрібних речей, і з позбавленням від непотрібних.

Наші послуги

Компанія з вантажоперевезень «NOSHA» допоможе у транспортуванні виробничого, будівельного та іншого твердого сміття на полігони. При замовленні утилізації відходів «під ключ» наші вантажники візьмуть на себе їх збирання, пакування, завантаження в наданий самоскид. Ми допоможемо перевезти на полігон:

  • тверде побутове;
  • будівельне;
  • великогабаритне сміття.

Люди, які проживають в приватних будинках, виробничі або будівельні компанії можуть замовити регулярний вивіз сміття. Ця послуга буде особливо корисна будівельним організаціям Кривого Рогу, робота яких супроводжується регулярним утворенням великогабаритних твердих відходів. 

Разове вивезення сміття можна включити в список необхідних послуг або замовити утилізацію відходів при ремонті. Спецтехніка та вантажники приїдуть в заздалегідь обумовлений час та максимально швидко очистять будинок від усього зайвого. 

Також «NOSHA» дає в тимчасове користування металеві контейнери для збирання сміття перед його подальшою доставкою на полігон.

Як замовити послугу?

Для оформлення заявки на вивезення сміття достатньо зателефонувати або заповнити електронну форму на сайті. Ми самі подбаємо про необхідний для транспортування відходів транспорт з водієм та акуратними, ввічливими вантажниками.

Вартість послуг розраховується індивідуально, враховуючи час роботи вантажників, дальність перевезення, час простою спецтехніки. Транспортна компанія «NOSHA» робить все для задоволення замовника, тому гарантує:

  • високу швидкість виконання робіт;
  • чудовий сервіс;
  • доступні ціни.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.