Перевезення автомобілів у Києві

Автомобильные перевозки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перегон та перевезення автомобіля – актуальна послуга для такого великого міста, як Київ. Кожен день тут укладаються угоди купівлі-продажу та здійснюються переїзди, що вимагають залучення великогабаритного вантажного транспорту. Коли потрібно перевезти автомобіль або перегнати його новому власнику, довіртеся майстрам компанії NOSHA. Ми оперуємо технічними та людськими ресурсами, які допоможуть недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Як проходить транспортування

Організація перевезення авто – складне завдання, що вимагає відповідних навичок та умінь. Майстри компанії NOSHA підходять до вирішення комплексно, ділячи її на кілька етапів. Насамперед вони оцінюють масштаб та складність майбутнього вантажоперевезення, щоб підібрати для цього відповідне такелажне обладнання та транспорт. Зазвичай автомобілі перевозяться:

  • шляхом перегону на нове місце або новому власнику;
  • за допомогою автомобільного контейнера, що захищає вантаж від негативних впливів;
  • за допомогою низькорамних тралів, на яких можна одночасно перевезти кілька транспортних засобів.

До перевезення допускаються тільки професійні вантажники, які відповідають за кожен етап вантажоперевезення. Для переїзду, здійснюваного за допомогою низькорамних тралів, вони обирають спеціальне такелажне обладнання та механізми фіксації, що допомагають утримати авто та знизити вплив на нього в умовах бездоріжжя. При необхідності використовується спеціальний пакувальний матеріал. Перед відправкою водії опрацьовують маршрут транспортування, щоб уникнути пробок та доставити вантаж до пункту призначення точно в зазначений термін.

Що ми пропонуємо

Транспортна компанія NOSHA займається організацією перевезення авто та інших великогабаритних вантажів під ключ. Щоб перевозити їх по Києву та Київській області, ми надаємо сучасні авто, за технічним станом яких стежать кваліфіковані майстри. Безпосередньо за доставку вантажу відповідають досвідчені водії, уважно контролюють кожен етап транспортування.

Довіривши нам перегін автомобіля або вантажне перевезення, можете розраховувати на:

  • індивідуальний підхід,
  • широкий перелік послуг,
  • опрацювання маршруту вантажоперевезення,
  • дотримання термінів доставки,
  • помірні ціни.

Щоб замовити автомобільне перевезення та розрахувати його попередню вартість, заповніть форму «Швидке замовлення», напишіть онлайн-консультанту або зателефонуйте за номером в шапці сайту.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.