Дачний переїзд під ключ у Києві

Дачный перееезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Дачний відпочинок у більшості асоціюється з затишним вечірнім чаюванням, багаттями, купанням на річці, обробкою грядок та квітників. Однак у інших при згадці про дачу відразу спливають картинки переїзду, коли потрібно перевезти все необхідне з міської квартири на одному автомобілі. Щоб в майбутньому відпочинок за містом асоціювався лише з приємними спогадами, дачний переїзд слід довіряти професіоналам. Компанія NOSHA оперує технічними та кадровими ресурсами, які допоможуть оперативно та недорого переїхати з квартири за місто.

Що входить в послугу

Організований переїзд на дачу – комплексна послуга, що складається з декількох етапів. Відразу після прийому та обробки заявки на об’єкт виїжджають майстри, які оцінюють складність та обсяг вантажоперевезення. Це допомагає підібрати пакувальний матеріал та транспортний засіб для перевезення майна. У день переїзду прибуває команда вантажників, які:

 • демонтують меблі та техніку,
 • пакують особисті речі,
 • готують вантаж до відправлення,
 • проводять вантажно-розвантажувальні роботи,
 • супроводжують вантаж до пункту призначення,
 • встановлюють меблі та техніку на місці.

Для перевезення використовуються перевірені пакувальні матеріали, які допомагають захистити вантаж від вологи, пилу, тряски та коливань на дорозі. Їх використання обов’язкове, так як дачні ділянки, як правило, розташовуються в умовах бездоріжжя. Для транспортування водії обирають відпрацьовані маршрути. Це допомагає уникнути щільного дорожнього трафіку та доставити вантаж до пункту призначення в точно обумовлений час.

Організовані дачні переїзди з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує квартирні, офісні та дачні переїзди під ключ. Для цього ми надаємо транспортні засоби різної вантажопідйомності та команду досвідчених вантажників, які забезпечують швидке та акуратне перевезення речей та меблів на дачу. Вантажними автомобілями керують досвідчені водії, які добре володіють карткою Києва та Київської області.

Довіривши організацію дачного переїзду компанії NOSHA, можете розраховувати на:

 • широкий перелік послуг,
 • допомогу професійних вантажників,
 • акуратність при поводженні з майном,
 • зручний графік доставки,
 • помірні ціни.

Щоб замовити організовану перевезення речей та меблів на дачу, зателефонуйте за вказаним номером, заповніть онлайн-заявку або напишіть в онлайн-чат. Консультант прийме замовлення та розрахує вартість вантажоперевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.