Доставка збірних вантажів у Києві

Доставка сборных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Доставка збірних вантажів – послуга, яку давно оцінили власники торгових точок та інтернет-магазинів. З її допомогою можна доставляти замовлення покупцям, які не оплачуючи повну вартість вантажоперевезення. Досить звернутися до майстрів транспортної компанії NOSHA. Ми оперуємо матеріально-технічною базою та кваліфікованою командою, яка допоможе недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Як організоване транспортування

Збірними називаються вантажі від різних відправників, які збираються в одну партію та доставляються в пункти призначення по одному маршруту на одному автомобілі. Отже, вартість одного циклу вантажоперевезення ділиться між усіма відправниками, що допомагає їм знизити транспортні витрати.

Перевезення здійснюються за такими алгоритмами:

  1. Спочатку вантажник збирає всі замовлення на одному складі. При цьому він стежить за тим, щоб їх пакування було цілим та неушкодженим. Зібрана партія цілком перевозиться в пункт призначення –  на інший склад.
  2. Вантажник збирає замовлення послідовно, також контролюючи цілісність їх пакування. Розвантаження проводиться поступово з урахуванням заздалегідь розробленого маршруту. Це збільшує терміни доставки, але знижує її підсумкову ціну.

Як і для переїзду, для транспортування таких вантажів заздалегідь розробляється маршрут. При цьому перевага віддається ділянкам з якісним дорожнім покриттям, мінімумом пробок та помірним транспортним потоком. Це дозволяє не тільки безпечно перевезти замовлення відправників, а й вкластися в обумовлені терміни. Такий алгоритм вантажоперевезень підходить малим та середнім підприємствам, інтернет-магазинам та компаніям з великим товарообігом.

Наші пропозиції

Транспортна компанія NOSHA займається організацією вантажоперевезень та переїздів під ключ. Для доставки вантажів по Києву та Київській області у нас є авто різної тоннажності. За безпеку та якість їх проведення відповідають кваліфіковані водії та вантажники, що пройшли спеціальну підготовку.

Кожному, хто довіряє нам організацію вантажоперевезення, ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід,
  • комплексне обслуговування,
  • акуратність та уважність,
  • дотримання обумовлених термінів доставки,
  • доступні ціни.

Щоб замовити перевезення збірних вантажів, заповніть онлайн-заявку, напишіть консультанту або зателефонуйте за номером в шапці сайти. Менеджери приймуть замовлення, а також розкажуть про умови та вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.