Квартирний переїзд у Києві

Квартирный переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Зміна місця проживання – ситуація, з якою стикається більшість людей. Мріючи про щасливе життя в новому будинку, багато хто забуває про найважливіше – безпосередньо переїзд. Ця процедура вимагає уважного підходу, інакше перетворюється в нескінченне перекладання речей з коробки в коробку та сотні рейсів між старим та новим місцем проживання. Щоб уникнути цього, краще довірити організацію квартирного переїзду майстрам компанії NOSHA. Ми надаємо необхідну матеріально-технічну базу, яка допоможе оперативно та недорого переїхати на нову адресу.

Що включає в себе комплексна послуга

Переїзд та перевезення майна – складне логістичне завдання, яке вирішується в кілька етапів. Насамперед майстри виїжджають на об’єкт для оцінки масштабу та складності вантажоперевезення, вибору пакувального матеріалу й транспортного устаткування. Після цього вони складають план та готують кошторис. У день транспортування на стару домашню адресу замовника виїжджає бригада професійних вантажників, які:

 • демонтують меблі та техніку,
 • пакують вантаж відповідно до діючої інструкції,
 • виносять майно з квартири на вантажний майданчик,
 • завантажують майно в транспорт,
 • супроводжують його в кінцевий пункт доставки,
 • проводять вивантаження,
 • збирають та встановлюють меблі й техніку.

За таким алгоритмом можна перевезти не тільки меблі, побутову техніку та особисті речі, але також сейфи, промислове обладнання, оргтехніку та багато іншого. Географія вантажоперевезень охоплює не тільки Київ та Київську область. Ми готові перевезти майно клієнта в інше місто, попередньо підібравши транспортний засіб та розробивши маршрут транспортування.

Пропозиції для майбутніх клієнтів

Транспортна компанія NOSHA організовує дачні, офісні, промислові та квартирні переїзди під ключ. Ми оперуємо матеріально-технічною базою, яка дозволяє перевозити вантажі будь-якої складності по Києву та Київській області, і командою досвідчених вантажників, готових спланувати кожен етап транспортування. Довіривши їм організацію квартирного переїзду, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • широкий перелік послуг,
 • акуратність при поводженні з майном клієнта,
 • дотримання термінів доставки,
 • помірні ціни.

Щоб замовити організований квартирний переїзд або дізнатися його вартість, заповніть онлайн-заявку, напишіть в чат або зателефонуйте за номером, прикріпленому в шапці сайту.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.