Послуги з офісного переїзду у Києві

Офисный переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Однією з ознак успішного бізнесу є розширення штату співробітників та переїзд у новий, більш просторий та комфортабельний офіс. Це вимагає організованості, так як затримки в перевезенні меблів та обладнання загрожують простоями в роботі співробітників. Тому організацію офісного переїзду краще довіряти професіоналам. Компанія NOSHA надає технічні та кадрові ресурси, які допоможуть оперативно та недорого переїхати на нове місце.

Що входить в послугу

Організація офісного переїзду – комплексна послуга, за допомогою якої можна організовано перевезти меблі, оргтехніку та обладнання з точки A в точку B. Першим етапом обслуговування є виїзд на об’єкт замовника. Тут майстри оцінюють масштаб та складність вантажоперевезення. Це допомагає їм визначити терміни доставки, підібрати пакувальний матеріал, такелажне обладнання та транспортний засіб. У призначений термін вантажники приїжджають на об’єкт, щоб:

 • розібрати меблі та демонтувати техніку,
 • упакувати вантаж та підготувати його до транспортування,
 • спустити вантаж до вантажного майданчику,
 • супроводити майно клієнта в пункт призначення,
 • вивантажити майно та підняти його на поверх,
 • зібрати та встановити меблі й техніку.

У вантажоперевезеннях використовується пакувальний матеріал, який допомагає захистити меблі та оргтехніку від вологи, пилу та коливань. Щоб мінімізувати можливі перешкоди, професійні водії заздалегідь опрацьовують маршрут з помірним транспортним потоком. Вибір маршруту з якісним покриттям допомагає зберегти вантаж в ході транспортування та доставити його в пункт призначення в точно зазначений термін.

Переваги комплексного обслуговування

Транспортна компанія NOSHA організовує переїзди та вантажні перевезення під ключ. Для цього ми надаємо транспортні засоби, які дозволяють перевозити меблі й устаткування по Києву та Київській області, і команда професійних вантажників, готових проконтролювати кожен етап вантажоперевезення. Приймаючи замовлення на організацію офісного переїзду, ми гарантуємо:

 • широкий перелік послуг,
 • індивідуальний підхід,
 • уважне та акуратне ставлення до майна замовника,
 • дотримання термінів доставки та техніки безпеки,
 • доступні ціни.

Щоб замовити офісний переїзд, вам потрібно написати оператору онлайн-чату, зателефонувати за вказаним номером або заповнити форму у вкладці «Швидке замовлення». Консультант передзвонить, щоб прийняти заявку та розрахувати вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.