Організація вантажоперевезень у Києві

Организация перевозок

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення вантажу – процедура, з якою хоч раз у житті стикалася кожна людина або підприємство. Щоб безпечно перевезти меблі, обладнання або цінне майно з точки A в точку B, потрібно організувати кожен етап – від вибору пакування та сортування до транспортного супроводу. З цієї причини довірити організацію вантажоперевезення краще майстрам компанії NOSHA. Ми оперуємо технічними та кадровими ресурсами, які допоможуть недорого перевезти вантаж будь-якої складності.

Що входить в комплексну послугу

Перевезення товарів, меблів або цінного майна по Києву та Київській області – логістично складна процедура. Її складність пояснюється активним дорожнім рухом в столиці, щільністю забудови та великими відстанями між пунктами відправлення та призначення. З метою збереження вантажу, що перевозиться тут важливо продумати кожен етап доставки. Простіше довірити його транспортування професіоналам.

В рамках даної послуги майстри транспортної компанії NOSHA беруть на себе:

 • розробку плану та маршруту,
 • складання кошторису,
 • вибір обладнання та транспортного засобу,
 • пакування та підготовку вантажу до відправлення,
 • вантажно-розвантажувальні та такелажні роботи,
 • транспортний супровід,
 • вивантаження та розстановку вантажу в пункті призначення.

Майстри обирають для переїзду перевірені пакувальні матеріали, які допомагають захистити майно від вологи, пилу та тряски на дорозі. При необхідності вони використовують професійне такелажне обладнання. Такий же підхід використовується при виборі транспорту та розробки маршруту. Ми намагаємося обирати ділянки з менш інтенсивним рухом та якісним дорожнім покриттям, щоб доставити вантаж в точно обумовлений час.

Організовані вантажоперевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує переїзди та вантажоперевезення будь-якої складності під ключ. Ми надаємо команду досвідчених водіїв та вантажників, а також автомобілі різної вантажопідйомності.

Довіривши переїзд компанії з вантажоперевезень NOSHA, можете розраховувати на:

 • індивідуальний та комплексний підхід,
 • сучасну матеріально-технічну базу,
 • суворе дотримання термінів доставки,
 • помірні ціни.

Щоб замовити організацію вантажоперевезення, заповніть форму «Швидке замовлення», напишіть в онлайн-чат або зателефонуйте за вказаним номером. Консультант прийме заявку та розрахує вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.