Перевезення акваріумів у Києві

Перевозка аквариумов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд – складна логістична процедура, що складається з декількох етапів. Він стає ще більш складним, якщо необхідно перевезти акваріум разом з його мешканцями. Тут важливо продумати кожен етап транспортування – від демонтажу пристрою та вибору пакування до завантаження та транспортного супроводу. Довірити організацію вантажоперевезення краще майстрам транспортної компанії NOSHA. У нас є необхідне обладнання та транспорт, який дозволить оперативно та недорого перевезти акваріум або тераріум на нове місце.

Алгоритм перевезення акваріумів

Головне правило транспортування акваріума – його мешканці повинні перевозитися окремо. Тому перш ніж приступити до перевезення, потрібно перемістити рибок в спеціальну ємність, призначену для переїзду. Про решту подбають майстри транспортної компанії NOSHA. Вони:

 • демонтують та упаковують пристрої, що забезпечують життєдіяльність мешканців акваріума (фільтри, нагрівачі, помпи, освітлювальні прилади);
 • підберуть пакування для самої ємності (картон, пінопласт, повітряно-бульбашкова плівка, скотч);
 • демонтують та упаковують ємність;
 • проведуть завантажувальні роботи з використанням транспортного обладнання;
 • зафіксують акваріум в кузові автомобіля та будуть супроводжувати його до пункту призначення;
 • проведуть розвантажувальні роботи та монтаж на новому місці.

Вартість незвичайного переїзду залежить від дальності транспортування, складності монтажних робіт та необхідності застосування транспортного устаткування. Для отримання докладної інформації зателефонуйте за номером в шапці сайту.

Перевозьте вихованців разом з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує переїзди та вантажоперевезення будь-якої складності та масштабу під ключ. Для перевезення акваріумів та іншого вантажу по Києву та Київській області у нас є транспорт, що відрізняється за вантажопідйомністю та конфігурацією. За його технічним станом та поведінкою на дорозі стежать досвідчені водії. За якість вантажно-розвантажувальних та такелажних робіт відповідають професійні вантажники.

Довіривши нам організацію вантажоперевезення, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • широкий перелік послуг,
 • оптимальний маршрут доставки,
 • помірні ціни,
 • зручні способи оплати.

Щоб замовити перевезення тераріуму або акваріума, заповніть онлайн-заявку, зателефонуйте за вказаним номером або напишіть в чат. Оператор зорієнтує в послугах, прийме заявку та розрахує вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.