Перевезення човнів та катерів у Києві

Перевозка лодок и катеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Човни та катери – не найпоширеніший, але популярний вид транспорту в Києві. Це пов’язано з тим, що прогулянки по воді дозволяють милуватися красивими видами столиці та області. Однак з настанням холодів власники стикаються з проблемою, як перевезти плавзасіб в гараж або док. До них на допомогу приходять майстри транспортної компанії NOSHA. У нашому розпорядженні є матеріально-технічна база, за допомогою якої можна недорого доставити будь-який вантаж до пункту призначення.

Особливості перевезення плавзасобів

Транспортування човнів та катерів – складне логістичне завдання, що вимагає правильної організації. По-перше, необхідно підібрати транспортний засіб підходящої вантажопідйомності. По-друге, потрібно розробити маршрут з урахуванням наявності мостів, поворотів, пробок. По-третє, необхідно підготувати документи для співробітників дорожньої поліції. Вирішити ці питання допоможуть майстри компанії NOSHA. В рамках транспортування човнів та катерів вони:

 • підбирають транспортний засіб та такелажне обладнання.
 • займаються пакуванням вантажу,
 • проводять навантажувальні роботи,
 • допомагають з оформленням документів,
 • супроводжують вантаж до пункту призначення,
 • вивантажують плавзасіб в кінцевому пункті доставки.

Для переїзду підбирається такелажне обладнання, яке дозволяє безпечно завантажити плавзасіб на транспорт та також безпечно вивантажити його в пункті призначення. Водії заздалегідь розробляють маршрут, обираючи дороги з якісним покриттям, мінімумом пробок та вільним транспортним потоком. Це дозволяє перевезти вантаж відповідно до обумовлених термінів доставки.

Вантажоперевезення будь-якої складності від NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує переїзди та перевезення різних вантажів під ключ. За якість виконання перевезень відповідає команда досвідчених водіїв та вантажників.

Вирішивши довірити нам організацію перевезення катера або човна, можете розраховувати на:

 • індивідуальний та комплексний підхід,
 • акуратність при поводженні з вантажем,
 • розробку оптимального маршруту,
 • дотримання термінів доставки,
 • доступні ціни.

Щоб замовити перевезення плавзасобів або дізнатися його вартість, напишіть оператору онлайн-чату, заповніть форму у вкладці «Швидке замовлення» або зателефонуйте за номером, прикріпленому в шапці сайту.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.