Перевезення кабелю у Києві

Перевозка кабеля

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення кабелю – логістична операція, яка проводиться відповідно до встановлених стандартів. Для цього необхідно використовувати такелажне спорядження, яке дозволяє безпечно завантажити та вивантажити обладнання, і транспортні засоби оптимальної вантажопідйомності. За ходом виконання вантажно-розвантажувальних робіт повинні стежити кваліфіковані майстри та такелажники. Найняти їх можна в транспортній компанії NOSHA. Ми володіємо технічними та кадровими ресурсами, за допомогою яких можна недорого організувати перевезення вашого обладнання.

Особливості перевезення електрообладнання

Щоб електричний кабель було зручно зберігати та перевозити, його намотують в барабани та котушки, загальна вага яких може досягати 7 тонн. Отже, щоб перевезти їх з пункту A в пункт B, потрібен транспорт відповідної вантажопідйомності з відкритим бортом. 

При перевезенні кабелю майстри дотримуються наступних принципів:

  1. Фіксують котушки в горизонтальному положенні, щоб в процесі транспортування кабель не з’їжджав та  не розмотувався.
  2. Надають осі котушки горизонтальне положення, щоб вона не перерозподіляла навантаження на кузов та не впливала на керованість автомобіля.
  3. Використовують дерев’яну стійку раму та ремені, щоб, котушки не каталися по кузову.
  4. Використовують пакування, щоб захистити вантаж від пилу та опадів.

Для переїзду та транспортування електрообладнання розробляється маршрут. Йдучи ним, водії не роблять різких гальмувань, поворотів та прискорень, щоб не розмотати та не пошкодити кабель.

Переваги обслуговування в NOSHA

Транспортна компанія NOSHA приймає замовлення на організацію переїздів та вантажоперевезень під ключ. За їх технічним станом транспорту для перевезень стежать кваліфіковані інженери та механіки. За вантажоперевезення по Києву та Київській області відповідають досвідчені водії, вантажники та такелажники.

Переваги організації перевезення кабелю в компанії NOSHA:

  • індивідуальний підхід,
  • зручний маршрут та графік доставки,
  • висока кваліфікація обслуговуючого персоналу,
  • помірні ціни.

Щоб замовити вантажоперевезення, напишіть онлайн-оператору, заповніть форму «Швидке замовлення» або зателефонуйте за номером в шапці сайту. Менеджери допоможуть зорієнтуватися в послугах та розрахують вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.