Перевезення контейнерів у Києві

Перевозка контейнеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Контейнерні перевезення – різновид вантажоперевезень, яким користуються великі оптово-роздрібні підприємства та невеликі магазини. Популярність обумовлена ​​тим, що так можна перевозити збірні вантажі, тим самим знижуючи супутні витрати. Головне при цьому підібрати транспортний засіб оптимальної вантажопідйомності, на якому можна безпечно перевезти вантаж з пункту A в пункт B. Замовити його можна в компанії NOSHA. Ми володіємо сучасною інфраструктурою, яка допомагає недорого організовувати вантажоперевезення по Києву та Київській області.

Особливості організації контейнерних перевезень

Економічність – головна перевага перевезення контейнерів автотранспортом. Як правило, завантаження товарів здійснюється в пункті відправки, а вивантаження – в пункті призначення. Під час перевезення перетарки вантажів не проводиться. Контейнер залишається опечатаним до самого кінця, що забезпечує безпеку перевезених товарів та обладнання. Це також допомагає скоротити терміни доставки.

В рамках даної послуги майстри транспортної компанії NOSHA займаються:

  • підбором транспортного засобу,
  • пакуванням та підготовкою вантажу до відправки,
  • вантажно-розвантажувальними роботами,
  • транспортним супроводом.

Для переїздів та транспортування вантажів ми надаємо універсальні контейнери. Їх можна використовувати в мультимодальних перевезеннях, а також в послідовних перевезеннх на автомобільному, морському або залізничному транспорті. Це спрощує вантажно-розвантажувальні роботи та скорочує транспортні витрати.

Організовані контейнерні вантажоперевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається організацією контейнерних та інших вантажоперевезень по Києву та Київській області. Ми також приймаємо замовлення на проведення дачних, квартирних та промислових переїздів під ключ. 

Приймаючи замовлення на організацію перевезення контейнерів автотранспортом, ми гарантуємо:

  • індивідуальний та комплексний підхід,
  • широкий перелік послуг,
  • зручний маршрут та графік доставки,
  • помірні ціни,
  • різні способи оплати.

Щоб замовити транспортування контейнерів або дізнатися його вартість, напишіть оператору онлайн-чату, заповніть форму у вкладці «Швидке замовлення» або здзвонитеся з консультантом по номеру в шапці сайту.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.